Proč se rozhodnout pro Skype konzultaci?

Nic neriskujete,
můžete jen získat

100% záruka vrácení platby za konzultaci, pokud do 15 minut trvání Skype konzultace zjistíte, že vám tato forma práce nevyhovuje.

garance ceny

Pomohu vám, ať jste odkudkoli
a věnuji se jen vám

Bez ohledu na to, jak daleko jste, můžeme řešit váš problém. Někteří z vás se nejlépe uvolní a cítí se bezpečně v domácím prostředí. Máte tedy možnost toho využít. Oproti kurzům, webinářům, atd. se vždy budu podřizovat vašim potřebám, tempu, můžeme se vrátit opakovaně k jednomu tématu. Mezi sezeními si mohu promyslet, jak nejlépe pracovat na vašem jedinečném problému.

Ušetříte čas a ještě se naučíte
vztahovým  dovednostem

Cesta na a z konzultace vždy zabere nějaký čas, který ušetříte, pokud využijete Skype konzultace. To oceníte zejména tehdy, když se uvidíme vícekrát. Na osobní konzultaci vás mohu naučit vztahovým dovednostem, znalostem o sobě, protějšku a vztazích, díky kterým nejen zlepšíte svůj vztah, ale už byste žádného poradce v budoucnu neměli potřebovat.

Jak Skype konzultace probíhá?

Společně odhalíme a pojmenujeme hlavní problémy a příčiny.

Navrhnu postup, jednotlivé kroky vám vysvětlím a to i pomocí náčrtů.

prubeh-row

Vyslechnu vás (možno i jednotlivě), seznámím se s vaším problémem.

Vysvětlíte mi, co přesně očekáváte, jak myslíte, že mohu pomoci.

Dále již záleží na naší dohodě dle toho, co chcete, je nutné vyřešit a udělat.

Vyslechnu vás (možno i jednotlivě), seznámím se s vaším problémem.

Společně odhalíme a pojmenujeme hlavní problémy a příčiny.

Vysvětlíte mi, co přesně očekáváte, jak myslíte, že mohu pomoci.

Navrhnu postup, jednotlivé kroky vám vysvětlím a to i pomocí náčrtů.

Dále již záleží na naší dohodě dle toho, co chcete, je nutné vyřešit a udělat.

Jak dlouho konzultace trvá a kolik stojí?

60 minut, po dohodě možno konzultaci prodloužit

Konzultace pro jednotlivce

900 Kč

Konzultace pro páry

1200 Kč

Reference klientů

Byli jsme požádáni panem Chábou, abychom napsali svůj názor na skype konzultaci. Nejsme z Prahy a proto pro nás byla jediná možnost, jak se radit o naší krizi s manželem po internetu. Moc se nám do toho nechtělo. Připadalo nám to neosobní. Po pár minutách povídání jsme ale na obavy zapomněli a opakovaně jsme pak po několik týdnů takto pracovali na našem vztahu s panem Chábou. Hodně se zlepšilo, ale ideální to určitě ještě není. Nevím zda kdy to bude jako dřív neb se asi nikdy zcela nedokáži vyrovnat s tím, že mě manžel podvedl. Děkujeme vám a ať se vám daří. P a L

Jak jsem vám slíbila tak píši. Je to již tři měsíce co jsme spolu řešili můj problém. Chtěl jste abych napsala nejen o tom, jak se mi teď pro rozchodu daří, ale i o konzultaci po skype. Upřímně nevím moc co k tomu napsat. Já skype používám poměrně často. Já jsem na něj zvyklá a nevadí mi to. Teď k rozchodu. Bohužel vás asi zklamu ale moc jsem nedržela co jste mi radil a znova jsem se s ním viděla. Ale asi to tak mělo být. Když jsem pak šla ze schůzky, tak mi teprve došli nějaké věci, které jste mi říkal a našla jsem v sobě konečně sílu a opravdu jsem vztah ukončila. Není mi ještě dobře. Vím, že to bude nějakou dobu trvat. Ovšem je to mnohem lepší a jsem ráda, že jsem to dokázala a to i díky Vám. Moc Vám děkuji a nezlobte se, že jsem moc nepsala k tomu skype.

Máte zájem o Skype konzultaci?

Cena Skype konzultace

Konzultace pro jednotlivce 900 Kč

Konzultace pro páry 1200 Kč

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů