Online poradna – Nevěra a sex

Pokušení z nedostatku sexuKategorie: Nevěra a sex | 2018-08-09 13:04:37

Je mi 20 a mám o šest let staršího přítele. Jsem s ním čtyři roky, z toho rok spolu bydlíme. Je to můj první partner. Ve spoustě věcech si rozumíme, ale co se týče sexu, neklape to. Potřebovala bych ho mnohem častěji, a i když jsme to už mnohokrát řešili, je to stále stejné. Před půl rokem jsme se spolu asi na měsíc rozešli a já jsem ho podvedla. Nyní mám nutkání udělat to znovu. Seznámila jsem se na internetu s mužem, který by mi jistě dokázal dát vše, co potřebuji. Bydlí daleko, ale volali jsme si přes Skype a já mu prostě nemůžu odolat. Měli jsme se sejít na celý víkend, ale já nevím, jestli to udělat. Nebo spíš jak to udělat, aby na to přítel nepřišel. Vlastně nevím, co chci...

Detail dotazu

0 odpovědi

Problém se sexemKategorie: Nevěra a sex | 2018-08-09 11:05:27

Dobrý den. Mám problém se svým partnerem. Jsme spolu 11 měsíců, spolecny sexuální život vedeme asi 4 měsíce. Vždycky všechno fungovalo, chuť na sex všechno ok, tedy kromě vydrze. Přišly prázdniny, jsme spolu trochu častěji a chuť na sex z pritelovy strany se velmi snížila. Ležím vedle něho nahatá a on nic, nepostaví se mu. Nevím co s tím, pritelovi je 23. Děkuji.

Detail dotazu

0 odpovědi

Sex bez kondomuKategorie: Nevěra a sex | 2018-08-07 04:27:59

Včera jsme měli s partnerkou nechráněný pohlavní styk. Je jí 15 let a mě je 18. Bez kondomu jsme to dělali asi jen pár minut (max 10), i když vím že ejakulace neproběhla pořád mám nějaké obavy a menší strach. Je zde riziko že by mohla otěhotnět?

Detail dotazu

1 odpověď

Píše sms, bylo smazanoKategorie: Nevěra a sex | 2018-07-23 12:53:37

Dobrý den, po 20letem manzelstvi jsem loni přišla na pul roku trvajici neveru s kamaradkou z vesnice. Manzel nechtel ukoncit, tvrdil, ze je to v dnesni dobe normalni, me obvinil, ze jsem ho pripravila o kamaradku. Psychicky jsem to nezvladala, od te doby antidepresiva. Mame 3 deti. Jeji manzel nic nevi. Nyni jsem zjistila, ze si kazdy den pisou, ona tvrdi ze jen o praci, co delali atd. Hrozne me to mrzi, vyoadalo to, ze to u nas bude v poradku. Když jsem mu rekla, ze o tom vim, rekl ze to nema cenu, ze ho porad hlidam, ze se rozvedeme, ze to rekne detem i rodicum a vinu vezme na sebe, vezme si hypoteku a vyplati me. S pani pry byt nechce. Zatim nic nerekl, spolu nemluvime, co dál? Dekuji

Detail dotazu

0 odpovědi

Nevěra s kamarádemKategorie: Nevěra a sex | 2018-07-23 10:18:44

Mám tříletý vztah který byl úplně v pořádku. Můj přítel má dlouholetého kamaráda, se kterým jsem se seznámila před půl rokem. Začali jsme si spolu hrozně rozumět,trávit spolu hodně času,i když přítel zarlil říkala jsem ze to nic neznamená. Ze začátku ne, ale věděla jsem ze k němu začínám nejspíš něco cítit. On mi pak řekl to samé, ale řekli jsme si ze to nemůžeme udělat, protože oni dva jsou přátelé a já nerozbiji vztah.Teď jsme se s kamarádem viděli téměř po měsíci,myslela jsem ze je to za mnou ale skončilo to tak ze jsme se líbali a shodli se na tom jak dlouho jsme to oba chtěli udělat.Máme se znovu sejít.nevím zda kvůli němu riskovat vztah, ale pravdou je ze k příteli už necítím co dřív..

Detail dotazu

1 odpověď

Nesoulad ve vztahu nevěraKategorie: Nevěra a sex | 2018-07-19 13:37:51

Dobrý den. Mám vztah s přítelkyní přes dva roky, z toho naprostou většinu jsme se bohužel hádali. Sexuální touha z její strany se taky velice rychle vytratila, nyní máme sex max. jednou do měsíce, a já si připadám frustrovaný z nedostatku sexu. Tuto situaci nedokážeme vyřešit. Začal jsem si dopisovat s bývalou přítelkyní do které jsem stále platonicky zamilovaný, potom i intimně a dvakrát jsem s ní měl pohlavní styk, přítelkyně o ničem neví. Vím, že sexuálně mi vždy vypomůže, ale také mi toto jednání nepřijde správné a snažím si říkat, že sex se vztahem nesouvisí. Prosil bych Vás o Váš názor na vzniklou situaci. Děkuji

Detail dotazu

1 odpověď

Mladá a hloupá....Kategorie: Nevěra a sex | 2018-07-12 08:30:00

Dobrý den, kvůli třetí osobě se nám rozpadl vztah. Tato třetí osoba mi totálně popletla hlavu. Sám totiž přišel o přítelkyni a o syna. Po měsíci psaní byl sex, pak mi vymýval mozek ještě víc, že mě chce na celý život a psal mi krásné věci atd. Pobláznil mě. Byl druhý sex kde jsem mu řekla že ho miluju a pak psaní bylo už trochu chladnější. Mámě za sebou už 6 takových schůzek a nemám z toho dobrý pocit, ozve se jen když to chce. je mi líto, že sem naletěla a nejradši bych si nafackovala. nechová se ke mě zle, ale poznávám, že mi lhal nebo se bojí. o ničem takovém mluvit moc nechce a odpovědi se vyhýbá nebo mlží. je teda fakt, že mu zemřela maminka a babička. možná to souvisí s tím, ale nevím.

Detail dotazu

1 odpověď

Nerekla jsem vse a nevěru jsem popřelaKategorie: Nevěra a sex | 2018-07-10 07:39:22

Dobry den, hrozne me užírá, ze jsem svému příteli nerekla o všech minulých sexuálních partnerech, rekla jsem všechny az na 1 nebo 2, myslim, ze se tohle nikdy nedozví protože jsou to kluci úplně z jineho sudu , nikdy se nesetkají, jde o to, ze s jedním z těchto dvou jsem mela pohlavní styk u kamarádky na chatě, to jsem příteli ovšem nerekla , stalo se to uz po měsíci našeho vztahu ( nyní jsme spolu rok) pro mě to nic neznamenalo a hrozne mě to mrzí, ale hrozne me trápí svědomí , ze jsem mu to nerekla, vzdy rikal když ho podvedu ať to reknu, jenže tohle je tak dlouho ze uz to vytahovat nechci, navíc si myslim ze by to znamenalo konec, ale ja ho opravdu miluji a chci s nim žít. co mam delat?

Detail dotazu

1 odpověď

Je to nevěra ?Kategorie: Nevěra a sex | 2018-07-04 14:27:43

Dobrý den. Sešla jsem se o samotě s mužem v jeho bytě.Je to známí mého manžela.Schůzka s ním se uskutečnila i když můj manžel na něho žárlil.Jeho kamarád věděl,že se doma kvůli němu s manželem hádáme.Do jeho kamaráda jsem se dokonce platonicky zamilovala.Odpovídal mě vždy,když jsem ho kontaktovala.Má stále schované moje zprávy kde jsem zacházela do intimností.Je to už minulost.Později se známí oženil,ale připomněl moje erotické zprávy,které jsem mu psala před svoji manželkou a mým manželem.Jak si mám jeho jednání vysvětlit ? Ukončila jsem s ním veškerý kontakty,protože jsem se s ním dokonce ani neshodla na tom co se tehdy mezi námi vlastně stalo.V této záležitosti lhal i svoji ženě.

Detail dotazu

2 odpovědi

Nevěra z mojí stranyKategorie: Nevěra a sex | 2018-06-28 12:58:28

Zdravím potřebovala bych radu z moji strany došlo k nevěře a můj manžel se s tím nedokáže vyrovnat ikdyz tvrdí že to má vyřešené i přesto chceme byt spolu říká že mě miluje a že nedokáže beze mě žít. Máme skoro roční dcerku a druhé mimčo na cestě,obě děti jsou jeho jen on si to nemyslí. Začal to řešit alkoholem a když se napije tak to pořádně schytám pořad se k tomu vrací už je to půl roku co jsme to “vyřešily” potrebuju radu jak s ním mluvit jak se k němu chovat aby zase měl ke mě důvěru.

Detail dotazu

1 odpověď

Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.