Online poradna – Nevěra a sex

Emocionálna nevera??Kategorie: Nevěra a sex | 2019-04-17 07:54:07

Som vydatá 27 rokov.V lete som zistila, že môj manžel si sms s inou ženou -800 za mesiac.Prečítala som si správy, ktoré mi trhali srdce.Vravel, že o nič nejde, že sa len tak provokujú.Ich sms sa začínalo a končilo v niekoľkých prestávkach.Raz to skočila ona a raz on.O ich komunikácii mi začal hovoriť ako o priateľstve dokonca akože brat a sestra.A teraz si nosí mobil všade, na záchod, do kúpelne a keď spí schováva ho pod rôzne veci,to ma desí.Ak by to bolo iba brat a sestra prečo sa skrýva?Povedal, že sa potrebujú ale nikdy k ničomu medzi nimi nedôjde.Mňa miluje a verím tomu, ale ona nemá doma muža a myslí stále na môjho muža.Píše mu keď ide spať,keď vstane a z toho mám strach a bolí to.

Detail dotazu

1 odpověď

DotazKategorie: Nevěra a sex | 2019-04-16 11:54:19

Dobrý den,nahodou jsem přišel na to, že si manželka dopisuje s nějakým jiným mužem (mladším) a posílá mu své fotky.Možná se s ním i sešla. Jsme spolu 11 let a máme 2 děti.Nechci na ni hned zaútočit, protože je na invalidním důchodě s diagnozou bipolarní porucha. Chtěl bych to řešit, ale nevím jak na to. Děkuji Dušan

Detail dotazu

1 odpověď

Nevěra - (oboustraná ?)Kategorie: Nevěra a sex | 2019-04-16 07:33:23

Dobrý den, mám jistý zřejmě dost specifický problém. S manželkou jsme nedávno oslavili 5 výročí svatby. Jsem bisexuál a manželka to ví, ale slíbil jsem jí že s muži nic mít nebudu. Bohužel to bylo silnější než já a mám již 3 měsíce milence. Manželka o něm neví. Včera , ale manželce na telefon přišla smska a já si jí přečetl. Děláme to takhle běžně. Zjistil jsem, že manželka je mi tak měsíc nevěrná s jistým mužem. Problém ovšem nastal, že onen milenec je i můj milenec. Tudíž je to ta samá osoba. Odhalit to by znamenalo možný konec manželství, ale defakto i konec jednoho mileneckého vztahu. Zároveň nemůžu ukončit nevěru, jelikož by stejně pokračovala na druhé straně. Prosím o pomoc a soucit .

Detail dotazu

1 odpověď

Nevěra?Kategorie: Nevěra a sex | 2019-04-11 09:01:00

Jsme spolu pul roku a před naším vztahem jsem se vyspala s jeho kamarádem, ma deprese a chce náš vztah ukončit, vrátila bych to zpět kdybych mohla, ale nejde to. Ráda bych zažádala o radu. Napadlo mě, že by se vyspal s jinou nebo nějaká poradna. Nevím jak bych to zvladala. Ale pokud to pomůže ráda to obětuji.

Detail dotazu

1 odpověď

Sledování 18 stránekKategorie: Nevěra a sex | 2019-04-09 19:43:54

Dobrý den, rada bych se zeptala, zda je normální, když je můj přítel dle jeho semnou spokojen (i v sexuálním životě) a sleduje neustále porno stránky a likuje, sleduje fotky nahých ženských a mě samotné vyčítá když jsi udelam srandu ze se na mě podíval muž. Jak se ho mam nenápadně zeptat zda to sleduje (ikdyz vim ze ano) aby mi odpověděl a nebo jak docílit jeho odpovědi proc to dělá,rikal ze mu ve vztahu nic nechybí.. ale i tak denodenně se dívá na jiné a uspokojuje se nad nimi. Popřípadně, jak ho přijmout aby si uvědomil že mi to může vadit a sám přestal

Detail dotazu

1 odpověď

Neněrný manželKategorie: Nevěra a sex | 2019-04-06 09:34:37

Dobrý den, v roce 2017 jsem zjistila manželovu nevěru, kterou rázem ukončil. Loni jsem zjistila, že jí neukončil a že od nás odchází. Nakonec neodešel a já se snažila odpustit. Začal se chovat pěkně jen jsem pořád měla podezření. Předevčírem v noci jsem mu vlezla do mobilu a zjistila, že žádný konec se dlouhodobě nekonal a že jsou opět spolu. Na to mi řekl, že s ní nechce být jen neví jak to ukončit. Ona mu říkala, že se zhroutila, protože si chtěla vzít prášky a on má strach, aby si něco neuděla. O ní strach měl a o mě a syna (26 let) strach neměl. Řekli jsme mu, že pokud by to udělal znovu už s ním končíme natrvalo. A on to stejně udělal znovu. Chce být dál s námi, dá se mu ještě věřit?

Detail dotazu

1 odpověď

Počáteční nevěraKategorie: Nevěra a sex | 2019-03-20 03:30:55

Dobrý den, potřebovala bych poradit. U partnera jsem našla zprávu, jak píše své kolegyni, že se do ní zamiloval.. Máme spolu 2mesicni dítě, a teď mi bylo řečeno, že se nás vztah pokazil již tehotenstvim. Bezmezně jsem partnera milovala, ale po tomto incidentu se moje idylka vztahu a důvěra v něm kompletně zhroutila. Při komunikaci co s námi bude dál, jsem na nej zaútočila tím, že chci, aby změnil zaměstnání. Řekl mi, že to nikdy neudělá, mohu vůbec s tímto člověkem nadále být? Děkuji.

Detail dotazu

1 odpověď

Nechtěné otěhotněníKategorie: Nevěra a sex | 2019-03-13 14:37:21

Dobrý den, se svojí přítelkyní jsem měl pohlavní styk ,ale na konci jsem z přítelkyně vyndal penis i s nasazeným kondomem,ale penis byl ochablý a podemnou byl mokrý flek. Je možné že je přítelkyně těhotná i když má parametry a dní před menstruací? Děkuji za odpověď.

Detail dotazu

1 odpověď

NevěraKategorie: Nevěra a sex | 2019-03-12 10:43:34

Dobrý den, jsme s mužem 20 let, je mi 36 let, máme 3 malé děti. Muž mi přiznal nevěru, která trvala rok a půl. Nyní jsme půl roku od přiznání a stále v jedné domácnosti. Pochopila jsem důvody, které k tomu vedly, chovám se jinak. Snažili jsme se, bylo nám dobře. Muž cítí velkou odpovědnost k dětem, miluje je. Milenka odešla ze stejné práce a on si nyní uvědomil, že mu chybí a že vlastně neví, co chce. Ví, že s ní nebude šťastný, protože mu budou chybět děti a mě má rád, ale vzrušení ke mě necítí, tak jako k ní. Dala jsem nám druhou šanci, ale nyní si už nechci nechat ubližovat. Mám ho stále ráda, ale po tomto druhém váhání se mi vzdaluju. Trpím, protože cítím, že je se mnou ze zodpovědnosti

Detail dotazu

0 odpovědi

Nedostatek sexuKategorie: Nevěra a sex | 2019-03-01 07:33:34

Zdravím, máme s přítelkyní hezký vztah jsme spolu přes rok ve všem si vycházíme vstříc není problém v komunikaci až na jedno téma jde samozřejmě o sex. Naše začátky byli poněkud těžší, má děti z minula obou nám je 25 let, v mým případě je to první partnerka. Ovsem spolu spíme velmi málo max 1 za měsíc to už od začátku..Prý niky na to moc nebyla, to je tak vše co jsem se dozvěděl. Ale už i na začátku vztahu mi tohle přišlo zvláštní, vidím že si snaží vymyslet vymluvi aby nemusela, nebo popřípadě se snaží vse dělat pozdě do noci aby pak řekla že je unavená. Je doma děti ve školce, má teď čas aby se mohla starat o sebe ani to nepomohlo. Mě by stačilo klidně jen 1 týdne, přijdu si pak nejisty...

Detail dotazu

0 odpovědi