Online poradna – Nevěra a sex

Je těhotná?Kategorie: Nevěra a sex | 2018-05-19 12:40:31

Dobrý den, přítelkyně měla dostat před 3 dny menstruaci ale ještě nic nedostala. Měli jsme nechráněný sex po dobu asi jedné minuty a já nedosáhl vyvrcholení. Je nějaký důvod proč se menstruace ještě nedostavila?

Detail dotazu

1 odpověď

PomocKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-19 07:31:07

Prosim pomoc přítelkyně mi přišla na nevěru a už mi nevěří nezvládám to chci se zabít ...

Detail dotazu

1 odpověď

Odhalená nevěraKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-18 11:08:39

část 1 : Dobrý den,

od ledna žiji s manželem s tím, že si našel milenku, kamarádku ze střední. Máme malé dítě, jsme spolu 5 let a po svatbě máme krátce. Když jsem o nevěře dozvěděla, popadla mě panika a hned jsem na něj uhodila, co, proč, jak to?! Naprosto neefektivní, avšak po zklidnění jsem přišla s návrhem, že budeme společně i nadále žít. Manžel s ní však dál chtěl být. S počátku se mnou nechtěl ani spát, což se po měsíci změnilo. V dubnu se s ní chtěl rozejít, ale když k ní s tímto rozhodnutím jel, vyspali se spolu a nyní je zase rozhodnutý pro ni, ale z domu zatím nechce, doku budu na mateřské, což je do října. Byla jsem i u psychologa a ten mi radí vyčkávat a žít v trojúhelníku.

Detail dotazu

1 odpověď

Co mám udělat?Kategorie: Nevěra a sex | 2018-05-16 17:22:40

Dobrý den, mám takový problém, jsem s přítelem něco málo přes rok a čekáme spolu rodinu, ale to není ten problém. Vyprchala u mě láska, asi z toho, jak jsem unavená, skoro pořád se resi jeho rodina, bratr, to že za všechny pořád něco platí a na naší rodinu uz skoro není, o vse se starám já, ale nemám tolik peněz úplně na vše, tak mě to vše prestalo bavit a me city k nemu jsou na bodu "přátelství" a do toho jsem se sešla s bývalým přítelem, neviděli jsem se 2 roky a upřímně, pořád k němu mam hodně blízko i on ke mě, asi jsem potřebovali čas, aby jsme pochopili, že spolu nam je nejlíp...a ja ted nevím, co mam dělat, mam miminko na cestě, přítele doma a miluju bývalého, mam v tom zmatek 🙁

Detail dotazu

1 odpověď

nevěraKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-15 12:13:30

S partnerem jsem 3 roky.2krát jsem mu přišla na nevěru.Zjistila jsem,že má více milenek.Partner vše popřel,i když jsem věděla.že lže a měla to černé na bílém.Tehdy mi zaplatil dovolenou a požádal mně o ruku s tím,že miluje jenom mně.Chová se opravdu moc hezky.Jezdíme na výlety,je ke mně hodný,vaří,dává mi peníze.Zaplatil mi dost drahou dovolenou.Chce si mně vzít.Plánuje se mnou dítě.Jenže spolu spíme 1 za 10dní a pokaždé je to stejné.Snažím se o zpestření,ale on na nic nereaguje.Je věčně unavený.Chová se odtažitě.Vůbec po mně netouží.Mám pocit,že mně zase podvádí.Proč to teda děla?Proč se mnou je,když se mnou nechce spát a podvádí mně.Furt mi říká jak mně miluje a nikoho jiného nechce.

Detail dotazu

1 odpověď

Jak mu udělat dobře?Kategorie: Nevěra a sex | 2018-05-14 07:59:24

Chtěla bych se zeptat na něco.. Když mám chvíli, tak přemýšlím o tom jak to mám udělat, aby to bylo dobře. Bojím se, že se to nepovede nebo něco udělám špatně. Poradíte mi jak mu mám vykouřit Jak?

Detail dotazu

1 odpověď

Vztah ochladlKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-14 01:36:32

S manželou jsme 20let a máme dvojčata10let,před měsícem mi žena řekla že láska vyprchala a dál ji ode mě nechce ale taky nechce abych odešel sem prý skvělý člověk a skvělý táta a že mě má ráda ale už mě nemiluje,po tom všem se mi přiznala s pár nevěrami během vztahu ale i to bych zkusil přejít mam ji rád a chtěl bych s ní taky zůstat,ale domluvili jsme se a budeme kupovat druhý dům skoro vedle sebe a t kvúli dětem nemohl bych odejít daleko miluju je,máme klidný manželský vzah a tolik bych ji chtěl zpátky ale ona se prý necítí na to aby mi řekla ano,chce strašně moc abych byl šťastný a nechce mi v ničem bránit ale pro mě je všechno ona ,nevím co mám dělat,pusu si dáme i se obejmeme

Detail dotazu

1 odpověď

Test IIIKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-11 15:08:04

ghttr

Detail dotazu

0 odpovědi

Test IIKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-11 15:06:57

test

Detail dotazu

0 odpovědi

TestKategorie: Nevěra a sex | 2018-05-11 15:05:46

test odpo

Detail dotazu

0 odpovědi