Online poradna – Rozvod a rozchod

vyživneKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-05-17 21:00:25

Dobry den Chci se zeptat,, když jsou manžele 35 let, ale nžiji spollu ve stejne domacnosti cca měsíc a od řijna minulého roku byli rozhadaní ale pořad v jedné domácností al káždy sám za sebe manžel s výdělkem 30-40 tis. měsičně ,manželka s důchodem 4500, nemocná momentalně v peči 3 osoby, mě by zajmalo je možne po manželovy chtit nejaky příspěvek ,vyživne aby oba manžele měly stejne finančni podmínky? nebo není na to nárok .dekuji za odpověd.

Detail dotazu

0 odpovědi

Rozchody a návratyKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-05-14 18:45:33

Dobrý den, s mým přítelem jsme spolu 4 roky a za tu dobu se se mnou už 5x rozešel a po čase se chtěl vždy zase vrátit, naposledy to trvalo půl roku takže jsem o návratu k němu hodně dlouho přemýšlela ale nakonec jsem se k němu vrátila. Jenže uběhl měsíc a všechno se to začalo opakovat, z ničeho nic mě začal opět úplně ignorovat. Nechápu to přece kdyby se se mnou chtěl rozejít tak to řekne na rovinu a nebude mě ignorovat. Zdá se mi že se mnou manipuluje a nebo že není psychicky v pořádku protože začal i kouřit trávu. Budu ráda za váš názor, popřípadě zda s tím můžu já sama něco dělat? Děkuji.

Detail dotazu

1 odpověď

RozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-05-10 12:56:16

Dobrý den. S pritelem jsme spolu 3,5roku a máme 2 roční dceru. Přítel mi před týdnem oznámil,ze se chce rozejít. Prý se necítí dobře,ze potřebuje najít sám sebe ,milovat prvně sám sebe aby mohl rozdávat lásku. Ze to není ve me ,ale v něm a ze potřebuje čas sám pro sebe. Na jednu stranu ho chápu ,jelikoz jsme spolu porad on jenom pracuje a je s nama doma,ale já ho nechci stratit . Řekl mi,ze mužů zůstat pokud si něco nenajdu. Dava mi pusy, obijma me.,tak já nevim zda se snažit ,nebo vše zahodit. Řekl mi ,ze me miluje ,ale ze už není zamilovaný. Je chladný,snažím se dělat veci abych mu udelala radost...řekl mi ze je to moc hezké ,ale ze to nějak neprocituje. Je chladny. Nevim co delat .

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod s přítelkyní, snaha o návratKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-05-09 06:57:20

Zdravím, ze dne na den se semnou rozešla přítelkyně, prý chce být sama a necítí se na vztah. Jí je 18, mně 20 byli jsme spolu 2 roky. Měla psychické problémy a já se do toho také nechoval moc dobře, vztah zevšedněl atd, nebylo to jak dříve. Je to měsíc po rozchodu a žádný kontakt, bral jsem jí jak samozřejmost a ted si nevím rady, zvláš't když jsem viděl jak mě miluje a hlavně tvrdila to i den před koncem, šlo to na ní i vidět a z ničeho konec a definitivní. Rád bych to vzal zpět, ponaučil jsem se a chci začít uplně od znova. Ale jak na to když už nejsme v kontaktu a bere to jako ukončé? má to cenu? za mě ano, ale jak jí přesvědčit a dokázat jí, že to myslím vážně. Děkuji za radu

Detail dotazu

2 odpovědi

rozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-05-02 08:47:58

Dobrý den rozešli jsme se s přítelem před týdnem resp. on se mnou jelikož už mě prý nemiluje prý jsem se chovala jako kráva hned nato si píše s bývalou holkou a už spolu chodí hrozně mě to sebralo cítím se hrozně zničena jako kdyby mě zničehonic prostě vyhodil dobrý den rozešli jsme se s přítelem před týdnem resp. on se mnou jelikož už mě prý nemiluje jsem se chovala jako kráva hned nato si píše s bývalou holkou a už spolu chodí hrozně mě to sebralo cítím se hrozně zničena jako kdyby mě zničehonic prostě vyhodil.Ve vztahu jsem pro ně dělala všechno co jsem mohla i ted bych to udělala Byl jediný koho jsem měla jediný u kterého jsem měla pocit že mi zůstane jsem strašně zklamaná...

Detail dotazu

1 odpověď

Nevím, jak se zachovat, zůstat ve stabilním vztahu nebo být šťastná?Kategorie: Rozvod a rozchod | 2019-04-30 19:19:12

Dobrý den, mám problém, je mi 20let, tři roky bydlím s přítelem, který je hodný a snesl by mi modré z nebe. Ale chybí tam něco víc... Je to to samé neustále dokola, hádky kvůli kravinám, on za 5min děla jakoby se nic nestalo a nedava mi prostor. Ani spolu nevedeme aktivní sex. Život. Po těch třech letech jsem se nějak dala dohromady se svým bývalým partnerem, který mezitím našel své priority a nějak jsme si i našli cestu opět k sobě, je tam přesně ta vášeň která mi tak chybí, porozumění, žádné hádky, volnost, důvěra. Jenže já nevím, co dělat. Jsem student, takže finance nic moc, nemám kam od přítele odejít. Nevím absolutně vůbec co mám dělat.

Detail dotazu

1 odpověď

Partnerovo vnitroKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-04-25 07:41:35

Dobry den, ex partner 48 let, ukoncil vztah z duvodu nenaplnenych ocekavani (bez definice) a destrukce.Tvrdil, ze me miloval jako nikdy drive, ale ze takhle to dal nejde, ze by nas vztah mohl skoncit nestestim. Osobni kontakt probihal prevazne hladce, jeho negativni myslenky se objevovaly, kdyz jsme nebyli spolu a to po emailu/whatsappu. Partner prosel rozvodem, toto si hodne vycita, ale rozvedl se, ze nemiloval. Mne nabizel partnerstvi jiz po 4 mesicich vztahu. Jeden tyden vse davat, druhy tyden vse brat... Osobni problem si neprizna, konzultaci se (znamym) psychologem mel pouze jednu, to se dle meho nazoru nic moc vyresit nedalo. Prvni mesic po rozchodu komunikace byla, ted blokuje kontakt

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod s přítelkyníKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-04-22 13:06:49

Dobrý den, po roce a půl sem se rozešel s přítelkyní. Byla to moje iniciativa protože jsem se neposouval a cítil se nespokojený. Po rozchodu jsem ale propadl panice. Stále na ní myslím, vzpomínám. Mám strach že jen ona byla ta s kterou jsem mohl to a tamto. U které mi nic nevadilo. Která mi seděla u duše jako přibitá. Měl sem pocit že se známe 100 let i když to byl jen rok a půl. Když se na tím zamyslím tak vím že dát se s ní dohromady nemá cenu a nechci. Zajímá mě spíše jak tento rozchod přežít a jít dál. Nejsem schopný pracovat a něco dělat. Prokrastinuju a nudím se. Bojím se že se nepohnu z místa. Byla to má první láska. Vím že je blbost že nenajdu jinou a lepší, ale má hlava si to myslí.

Detail dotazu

1 odpověď

Rozešla jsem se s přítelemKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-04-22 07:36:17

Dobrý den, s mým přítelem jsem chodila rok a par měsíců a posledních 7 měsíců jsme měli vztah na dálku. Před týdnem jsem se s ním rozešla, ale přes facebook, za což se stydím. Viděli jsme se jen o vikendech a ten vikend mi rekl, ze chce být sám a že mě nechce vidět. Týden předtím jsme si vůbec nepsali ani nevolali, protože jsme předtím meli takovy divný rozhovor, kdy jsme nebyli na stejné vlne. Ten víkend jsme si psali a on nebyl schopný odpovědět na mé otázky a říkal zvláštní věci, které posléze také nechtěl nijak rozvést. V posledních týdnech mě trápilo, že nebyl schopný říct, proč mě obdivuje nebo miluje. Teď mě ale trápí jestli jsem nebyla unáhlena a nevím jak pokračovat dál...

Detail dotazu

1 odpověď

Dát další šanci?Kategorie: Rozvod a rozchod | 2019-04-21 19:45:38

S přítelem jsme už dva pul roku a poslední pul roku máme krizi. Před pár dny jsem se dozvěděla, že poslední čtvrt roku se partner scházel po tají s jinou a lhal mi jak to jen šlo. Poslední půl roku jenom na mě řval, jaka jsem příšerná, nadával mi a urážel jaká jsem. Když jsem se to dozvěděla, tak jsem se zbalila a odstěhovala. Od té doby mi neustále volá a brečí do telefonu, jak to celé pokazil. Že si až ted uvědomil, jak moc mě miluje a nedokaze beze mě žít. Žádal neustále o další šanci. Každý den je u mého baráku a furt prosí, že se to už nikdy nestane. Prý mi dá všechny hesla, polohu a o všem budu vědět. S tou holkou se zcela přestane bavit. Udájně s ní nic neměl. Mám se k němu vrátit?

Detail dotazu

1 odpověď