Online poradna – Rozvod a rozchod

RozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-03-14 19:25:07

Rozešel se se mnou přítel. Celou dobu vztahu se snažil snést Modré z nebe.Defakto do poslední chvíle sem neměla potuchu že se chce rozejít. prý se k sobě nehodime nemůžeme mít rodinu protože sem neplodná. Že mě miluje ničí ho to ale nechal mě odejit. Tři měsíce se to v něm přálo, nic mi neřekl a pak z hodiny na hodinu mě opustil. Strašné bych s ním chtěla být. Vypadalo že máme krásnej funkcí vztah ale realita byla jiná. Je šance ho získat zpět??

Detail dotazu

1 odpověď

Nevěra ženyKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-03-12 13:36:14

Prosím o radu. žena se zamilovala do jiného chlapa. Zahrnoval ji maličkostmi, říkal jak je krásná, notovali si oba, že jsou ve vztazích nešťastni. On 48, ženatý 2 děti, žena 40, 2 děti. Se mnou ji nic nechybělo, nejspíš se po 15 letech cítí prázdná našeho vztahu. A má pravdu. Snažila se mi to několikrát říci, abych na sobě zapracoval. Být pozornější, mít podobné záliby, oblékat se jako hezký chlap a ne jako dědek. Bohužel pozdě jsem zareagoval. Teď mám snahu na sobě zapracovat a vidí, že se snažím . Dohodly jsme se, že se pokusíme náš vztah napravit. Vím že to půjde hodně pomalu, ale mám obavy, že se s ním tajně bude scházet, protože mi řekla, že ho opravdu miluje, ale že nám dá šanci. ?????

Detail dotazu

1 odpověď

Protahovany rozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-03-06 20:20:31

Dobrý den, v září se semnou partner po 12-letech rozešel, dalo by se říct, že kvůli jeho nevěrám. Nechtěla jsem řešit problém rozchodem, protože je to nejjednodušší. Snažili jsme si i o mimčo a za měsíc konec všeho. Jenže panovaly z mojí strany výčitky. Po rozchodu jsem chtěla šanci a on se tvářil, že je to možné, jenomže takhle se tvářil 5 měsíců. Co měsíc to jiný názor. Teď to bylo ukončeno se slovy, ať se nebojím že mu jednou dojde co provedl a bude škemrat a já ho budu moct poslat do háje. Neměl kde bydlet bydlel u mě v bytě a já jinde. Ještě jsem mu dost pomáhala a já myslím, že mě jenom využíval. Děkuji za Váš čas a názor.

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod manželství po 15 letechKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-03-05 08:29:57

Psal jsem si 5 měsícu na internetu s Kamarádkou podotykám s Kamarádkou, tajně, přišla mi na to manželka a chce rozvod. Máme 3 děti 5,7,8 let. hned si našla kamaráda na seznamce a z baraku chodí za ním a stýká se s nim.Nechce jít do poradny ani to nijak řešit. Já dělám vše pro to aby se to řešilo rozumně ale ona je uplně zaslepena,tím kamarádem(přítelem) nevím jak ji získat na svou stranu.Zaleží mi na rodině a taky jsem se změnil k lepšímu, at udělám cokoli je špatně a pořád mi předhazuje to psaní s kamarádkou(řekl jsem ji o ní uplně všechno i proč jsem si sní psal) nic nechce slyšet a co mi pořád říká ,že si chce konečně užívatale má přece 3 děti a manžela který ji MILUJE.jak se mám chovat?

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod kvůli dálceKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-03-02 17:41:00

Dobrý den. Mám takový problém se, kterým si nevím rady, mám přítele se, kterým od sebe bydlíme 100 km. On tvrdí, že je to velkej problém, a kvůli tomu se semnou rozešel.🙏 Strašně chci najít řešení, ale nevím jaké, tak se obracím na Vás prostřednictvím tohoto dotazu a prosím o nějakou radu či pomoc. Předem Vám děkuji za odpověď.

Detail dotazu

2 odpovědi

Manžela nemiluji a chci se rozvéstKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-02-26 15:27:05

Dobrý den nevím jak přesně začít, už delší dobu nemiluju svého muže a nevím jak muto říct aby ho to neranilo, je hodný ale dost pije a agresivní a vyčitaví, a dobře vím zese zbytečně asi trápím tím že sním pořád sem, máme děti a ty sou dost závislí na něm dcera 9 syn 6 let. Prosím o menší radu

Detail dotazu

1 odpověď

Nový vztah po rozchoduKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-02-25 07:52:10

Dobrý den, je to zhruba měsíc jsem se 5ti letém vztahu rozešel s přítelkyní. Začínali jsme spolu velmi mladí, důvod rozchodu byl nejspíše ten, že jsme si postupně přestávali rozumět. Poslední rok jsme se rozešli a opět dali dohormady několikrát. Nyní už cítíme, že je to definitvní. A já jsem těsně po rozchodu poznal úžasnou osobu, se kterou si velmi rozumím a dokažu s ní zapomenout na bývalou přítelkyni. Problém je v tom, že nevím jestli to co k ní cítím je začátek něčeho nového nebo jen jakási náplast na vztah předchozí? Pořád se cítím tak nějak špatně vůči mé bývalé přítelkyni, vždyt je to hrozně krátká doba od rozchodu. A já už myslím na jinou. Jsem z toho celkem zoufalý. Děkuji za pomoc.

Detail dotazu

1 odpověď

Manželka mě už nemiluje.Kategorie: Rozvod a rozchod | 2019-02-16 06:17:01

Dobrý den. Manželka mi asi před měsícem řekla, že mě už nemiluje, ale pokusí se stím něco dělat. Hrozně moc ji miluju a tahle zpráva mě uplně rozdrtila. Bohužel asi před týdnem jsem se na rodinné oslavě trošičku připil a udělal tam scénu. Moc toho lituju a chtěl bych to napravit, protože mi potom řekla, že už nechce nic řešit, že je konec. Máme dvě děti 7.9 a třeba včera jsme byli v dětském zábavním parku. Moc jsme si to užili. Předevčírem jsme spolu naplánovali společnou dovolenou v zahraničí a zaplatili ji předem. Nehádáme se a pomáháme si. Nevím co s tím, protože i přes toto všechno mi manželka stále tvrdí, že se mnou nebude a ať si na to zvyknu. Miluji ji a nechci ji ztratit. Poradíte?

Detail dotazu

1 odpověď

Ma to cenu?Kategorie: Rozvod a rozchod | 2019-02-15 10:08:35

Přítel ma na prvním místě sport, ze kterého je potom unaveny, nespime spolu. Ma vztah cenu? Neustale vycita me, ze jsem s kamaradkami, ale nebudu na něho čekat doma, když je desetkrát týdne pryč.

Detail dotazu

1 odpověď

RozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2019-02-13 13:11:45

Dobrý den,minulý rok jsem podvedla pritele po roce a půl a dal mi šanci do týdne. Pry zvítězilo srdce ale tvrdí že nikoho nemá rád i mě, ale přitom pro mě dělá vše.Jeho rodina mě nemá ráda, rádi by byli aby byl sám nebo s tou, kterou chtějí oni. Bydlí u prarodičů ve svém baráku, znamená to pro něj moc a kvůli tomu že spolu nemuzeme žít a mít vztah na dálku 10let se se mbou raději rozešel abychom se netrapili. Vím že je pro mě ten pravý, je mu 27let,mě 22,říká že ví že bude litovat, ale chci a vím že na nej počkám, chci s ním žít a i on mě zahrnoval do své budoucnosti i teď pri rozcbodu. Je šance že se ke mě po letech může vratit? Říkal že jinou ženu v životě nechce to raději bude sám. Děkuji

Detail dotazu

1 odpověď