Manipulace

25. 1. 2012

Dobrý den.Deptá mě partnerova komunikace a přístup.Na stížnosti a mé prožitky reaguje "já to mám tak,já to vidím tak..".Není schopen se do mě vcítit a ohleduplně reagovat.Změny dělá(jestli vůbec)až k tomu dojde sám a vztah už je v hluboké krizi.Týrá mě i tím,že je neudělá,dokud nebudu milovat jeho hranice(máme je každý úplně jinde).Když je však zraněn on,řešení jak mám co dělat má ihned a mé hranice milovat nepotřebuje.Nenaslouchá a dohody nedodržuje i přes ultimáta.Vyřadil mě z našeho spol.zájmu(zpěv)a šel si jinam,kde má novou kámošku na odvoz.Snaží se mi předělat myšlení tím svým.Úplně mě zdeformoval,už nejsem sama sebou.Myslí za mě i v tom,jaké profesi se budu věnovat.Má to ještě smysl?

Komentáře

Celkem: 1 komentář k Manipulace

  1. Karel Chába | 26. 1. 2012 v 11:59 | | Odpovědět

    Dobrý den, smyl by měl váš vztah, jen pokud by chtěl partner komunikovat a naplňovat vaše potřeby. V opačném případě se budete jen trápit. Musíte zvážit, co vše jste pro záchranu vztahu udělala. Pokud si myslíte, že vše, tak není už kam unikat a je čas se rozhodnout. V opačném případě ještě bojujte. Ovšem v situaci jako jste vy je nejúčinnější vyhledat odbornou pomoc. Partner si jinak bude pořád dělat svou a nic se nezmění. Potřebujete to slyšet od nezávislé osoby, odborníka. Pak snad pochopí, že i on dělá něco špatně. K vašemu rozhodování o setrvání ve vztahu doporučuji tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/jaky-udelat-prvni-krok-kdyz-nastane-krize-vztahu/ . Věřím, že to zvládnete.

    Chcete se dozvědět více? Vyberte si z nabídky, klikněte pro více informací a objednejte si požadovanou službu.

    Chci si sjednat osobní konzultaci Chci si sjednat Vztahovou pohotovost Chci si sjednat Vztahovou pohotovost

Své komentáře prosím formulujte maximálně do deseti řádků (700 znaků)! Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním komentáře souhlasíte se zasíláním elektronického newsletteru, jehož odběr můžete kdykoliv zrušit.

Napsat komentář

* povinný údaj

Tisk stránky