Dotaz na manželský sex a iniciativu

Dobrý den, měl bych jeden dotaz, který je podobný dotazům již zde uvedeným. Jen s tím rozdílem, že já jsem muž a vidím tedy ty věci z druhé strany….Mám velmi rád sex, své manželce jsem věrný a nechci jí bý nikdy nevěrný. Jsem spolu 4 roky a v poslední době náš sex trošku uvadá. Milujeme se 1x, maximálně 2x týdně. Já mám ale potřebu častěji. Řeším to tedy masturbací. To mi občas přijde komické, ale někdy i trochu smutné…Snažil jsem se se svojí ženou mluvit o jejím přístupu a mých potřebách, leč se nic nezměnilo…Když máme sex, tak z 99,9% pouze z toho důvodu, že jsem byl iniciativní já. Skoro Následné milování je krásně a i manželka se dokáže pěkně odvázat. Ale mně jde i o tu první fázi. Někdy bych chtěl zažít iniciativu od ní. Říkal jsem jí, jak by se mi moc líbilo, když by mi to třeba udělala jen tak rychle v koupelně nebo v kuchyni. Prostě jenom z toho důvodu, že ví, jak se mi to strašnělíbí. A přece to nemusí být přímo sex, na který třeba nemá náladu. Nerozumím tomu, proč někdy nepřevezme iniciativu, i když ví, jak moc bych o to stál. Jestliže bych já nepřišel s iniciativou, tak bychom asi neměli sex třeba 14 dní….Já to občas (a teď mě možná kvůli tomu někdo zavrhne…) k tomu, když manželce nečekaně přinesu květinu, i když nic neslavíme. Nedělám to proto, že mám rád květiny, ale proto, že mám rád ji a vím, že ji to potěší….Mám ty hodnoty asi trošku jiné, ale ta láska je pořád stejná…Můžete mi to prosím osvětlit? Ještě doplním, že ji rozhodně k ničemu nenutím, jen bych v ní rád probudil nějakou spontánnost a chuť (na mě).

2 komentáře u „Dotaz na manželský sex a iniciativu

    Karel Chába Srpen 22, 2011

    Dobrý den, z toho co píšete mám pocit, že dochází k jedné zásadní chybě. S tou se ve své praxi setkávám bohužel často. Nezjišťujete potřeby vaší ženy!!! Sice mluvíte o sobě a vašich potřebách, nicméně se neptáte. Mnohdy dojde k naplnění vašich potřeb ,,jen,, tím, že jistíte potřeby druhého a vzájemně si pak snažíte vyhovět. Je nutné oboustranná diskuze. Ta vede buď k dohodě a naplnění potřeb. V horším případě ke zjištění, že se k sobě za zásadních důvodů nehodíte.
      Anonym Srpen 23, 2011

      Děkuji za odpověď – pokusím se tím řídit. Možná v tom máte pravdu. Nemyslím si, že bych neuměl naslouchat nebo nezjišťoval potřeby své ženy. Každopádně se pokusím na to více zaměřit.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.