Dotaz na manželský sex a iniciativu

Dobrý den, měl bych jeden dotaz, který je podobný dotazům již zde uvedeným. Jen s tím rozdílem, že já jsem muž a vidím tedy ty věci z druhé strany….Mám velmi rád sex, své manželce jsem věrný a nechci jí bý nikdy nevěrný. Jsem spolu 4 roky a v poslední době náš sex trošku uvadá. Milujeme se 1x, maximálně 2x týdně. Já mám ale potřebu častěji. Řeším to tedy masturbací. To mi občas přijde komické, ale někdy i trochu smutné…Snažil jsem se se svojí ženou mluvit o jejím přístupu a mých potřebách, leč se nic nezměnilo…Když máme sex, tak z 99,9% pouze z toho důvodu, že jsem byl iniciativní já. Skoro Následné milování je krásně a i manželka se dokáže pěkně odvázat. Ale mně jde i o tu první fázi. Někdy bych chtěl zažít iniciativu od ní. Říkal jsem jí, jak by se mi moc líbilo, když by mi to třeba udělala jen tak rychle v koupelně nebo v kuchyni. Prostě jenom z toho důvodu, že ví, jak se mi to strašnělíbí. A přece to nemusí být přímo sex, na který třeba nemá náladu. Nerozumím tomu, proč někdy nepřevezme iniciativu, i když ví, jak moc bych o to stál. Jestliže bych já nepřišel s iniciativou, tak bychom asi neměli sex třeba 14 dní….Já to občas (a teď mě možná kvůli tomu někdo zavrhne…) k tomu, když manželce nečekaně přinesu květinu, i když nic neslavíme. Nedělám to proto, že mám rád květiny, ale proto, že mám rád ji a vím, že ji to potěší….Mám ty hodnoty asi trošku jiné, ale ta láska je pořád stejná…Můžete mi to prosím osvětlit? Ještě doplním, že ji rozhodně k ničemu nenutím, jen bych v ní rád probudil nějakou spontánnost a chuť (na mě).

2 komentáře u „Dotaz na manželský sex a iniciativu

    Karel Chába Srpen 22, 2011

    Dobrý den, z toho co píšete mám pocit, že dochází k jedné zásadní chybě. S tou se ve své praxi setkávám bohužel často. Nezjišťujete potřeby vaší ženy!!! Sice mluvíte o sobě a vašich potřebách, nicméně se neptáte. Mnohdy dojde k naplnění vašich potřeb ,,jen,, tím, že jistíte potřeby druhého a vzájemně si pak snažíte vyhovět. Je nutné oboustranná diskuze. Ta vede buď k dohodě a naplnění potřeb. V horším případě ke zjištění, že se k sobě za zásadních důvodů nehodíte.
      Anonym Srpen 23, 2011

      Děkuji za odpověď – pokusím se tím řídit. Možná v tom máte pravdu. Nemyslím si, že bych neuměl naslouchat nebo nezjišťoval potřeby své ženy. Každopádně se pokusím na to více zaměřit.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů