Nevím jak se zachovat

Po mesici vztahu se ma pritelkyne vratila ke sve ex,protoze ji zacala chybet. Je u ni uz 3.den a ja nrvim,co delat. Pise mi,ze me moc miluje a chce byt se mnou,ale ze nevi jak to ma sve ex rict. Oficialne se nerozesly,nerekly si to,ale ta ex ji mesice podvadela a tak moje pritelkyne odesla,byla se mnou stastna. Nevim zda to mam ukoncit a nebo pockat az si to vytikaji a ona se vrat? ,moc ji totiz miluji.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!