Hádky, nefunkční komunikace a krize vztahu

Dobrý den, s přítelem jsme spolu 3 roky. V červnu se vrátil z Alp, kde rok pracoval, aby vydělal peníze na opravu domu. Od návratu bylo všechno mezi námi v pořádku. Jednou v noci jsem se mu podívala do mobilu a uviděla jsem, že si v dubnu psal a flirtoval s druhou holkou. Na druhý den jsem mu to řekla a začal se rozčilovat, že nic neudělal, že nepochopím srandu.
Kdy by se mi omluvil, tak bych mu to i odpustila, ale už měsíc se mi neozval. Údajně se nepřijde ponížit a omluvit se mi. Ano, podívala jsem se do mobilu, ale za to jsem se mu omluvila.
Opravdu se takto chová partner, který miluje holku a záleží mu na ni?
Nechápu toto chování po 3 letech vztahu.
Přítelovi je 33 a mně 24
Děkuji

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, bud prožívá pocit viny, že to víte, nebo se cítí zraněný tím, že jste narušila jeho soukromí. Přirozeně to může být obojí a ještě další věci, a o to více se to v něm pere. Nicméně nemá cenu spekulovat a bylo by prospěšné ho oslovit a promluvit si o tom, co prožíváte vy a co on. Ale nesmíte si vzájemně hodnotit a vymlouvat to, co vám druhý řekne. Naopak se to musíte snažit respektovat. Taktéž nesmíte druhého napadat ohledně toho, jaký je/není a co (ne)dělá. Jedině tím, že pochopíte, co se v druhém děje a jaké jsou opravdové motivy jeho chování, se můžete někam posunout.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?