krize

Dobrý den, já(25), manželka(23), 2 děti(4a1,5), v bytě s mými rodiči a náš vztah trvá 7 let. 3.8. mi manželka přiznala (zatlačil jsem), že je mi nevěrná ( 2-3 týdny) a že chce rozvod. Předpokládám, že jsme měli již delší dobu tzv. partnerský mor. Neudržel jsem se a tlačil jsem. Slíbila, že to skončí a vztah slepíme, ale lhala. Když jsem to zjistil, tak jsem ji vyhodil z bytu. I s dětmi šla do volného bytu matky. Po týdnu zavolala, že vztah již doopravdy ukončila a znovu chtěla ten náš lepit. Začali jsme si hledat náš vlastní byt. Po dalším týdnu si to rozmyslela a nyní chce bydlet sama (prý dočasně). Nyní ji do ničeho nenutím a dávám jí čas a svobodu, dělám, že jsem ok.Je to správně? Děkuji.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!