Miluje mě nebo už ne?

S přítelem jsme byli 5 měsíců. Poslední 2 týdny jsme se nevidali a když přijel, řekl, že se chce rozejít. Měli jsme sex ještě v ten den. Za 3 dny se mi ozval, přijel za mnou a měli jsme sex znovu. Vše probíhalo, jako kdybychom byli spolu. Když mě odvezl domu, tak jsme se taky líbali na rozloučenou. Na tapetě na telefonu mě má. Důvod rozchodu byl, že ke mně něco citi, ale ne to, co by měl. Chce se ke mně vrátit nebo je to jen o sexu?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, myslím, že potřebuje ke vztahu silné city. Ty ale nejsou možné po celou dobu dlouhodobého vztahu a on to nedokáže akceptovat. Nyní se s tím tedy nějak snaží vyrovnat, a proto to vypadá tak, jak popisujete. Bohužel bez toho, aby by se mu to stalo xkrát nebo aby vyhledal odbornou pomoc, si nejspíše bude myslet, že chyba je u vás. Z toho vyplývá, že mu nepůjde se k vám zase připoutat.

Anonymka6666

Pardon, ale nějak to nechápu. S přítelem jsme si dávali najevo, že se milujeme, oba dva jsme udělali chyby, ale dokázali jsme se omluvit. Komunikace byla dobrá, nevázla, problémy jsme řešit chtěli. Psali jsme si a nebo jen tak jsme si říkali, že se milujeme. Při rozchodu mi řekl, že to není moje vina, že je zmatený, že už jen necítí to, co dřív, ale já to v něm stále cítím, ta chemie tam stále je. Když jsem se s nim po rozchodu o tom snažila mluvit, řekl mi, že se o tom rozchodu už taky nechce bavit. Jsem z něho celá zmatená.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?