Nechci rozvod

Dobrý den, podvedla jsem svého muže před třemi lety a teď jsem si začla psát s jeho kamarádem,odpustil mi,ale najednou se sbalil a že potřebuje pauzu,že nechce rozvod,ale neví co chce dál,že mě stále moc miluje a ať ho nechám chvíli být. Já jsem ale úplně na dně a chtěla bych začít od začátku,ale manžel nemá zájem komunikovat a pomáhá mu s tím jeho kamaeádka kterou zná teprve 2 měsíce. Bojím se,že se nebude chtít vrátit zpátky,jsme spolu 7 let a mám strach,že si začne něco s ní. Nedokážu s ním nekomunikovat a tak mu pořád brečím do telefonu, Myslíte,že je možnost toho,že se vrátí,když se mu třeba týden,dva neozvu.Miluju ho a věřím,že on mě taky.Nechci o něj přijít a začít znovu.Děkuji.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!