Nejistota

Dobrý den,
jsem s manželem 14let, máme dvě děti. Poznali jsme se chvíli po rozchodu s mým předchozím partnerem. Byl pozorný, spolehlivý a hodný, mám ho ráda, ale nikdy jsem ho nemilovala. Poslední roky se náš vztah změnil, je nespokojený se vším a chová se odměřeně. Spíme spolu tak dvakrát do roka, teď už spíš vůbec. Volný čas tráví u PC, nezajímá ho co dělám, neptá se, neposlouchá. Nevoní mi, snažím se hledat na něm pozitivní věci, ale přebijout to negativa. Začala jsem cvičit, cítím se fain, žárlí.Problémy řeší nekomunikací, někdy mě ignoruje i týden, pak si to vyříkáme, vždy jsem ta špatná já. Jako otec funguje, ale je chladný, kritizuje, křičí na ně, neobejme, nedá pusu. Nevím co s tím.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!