Nemůžu se vyrovnat s ukončeným vztahem

Dobrý den,
je mi 25, měla jsem rok „vztah“ s 35letým mužem. Za tu dobu to ale zároveň táhl i se svoji bývalou. Neustále mi lhal a dával mi naděje. Po 3/4 roce si bývalá našla nového partnera. Mělo to mezi nami konečně začít. On ale odjel na dovolenou s jinou – prý si potřeboval vyčistit hlavu na náš nový začátek. Znovu jsem mu odpustila/uvěřila. Vydrželo nám to měsíc, než si něco začal s nějakou 19letou slečnou. Prý mě v ničem neohrožuje. A není to ani měsíc, co to zase táhne ještě s tou svoji bývalou. Mám v sobě spoustu vzteku, zášti, je mi slabo, jsem nešťastná. Nemůžu si odpustit, že jsem ho při prvním náznaku neposlala pryč. Nemůžu si odpustit, že se od něj stále nedokáži odpoutat…

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!