Partner ode mě chce odejít

Dobrý den, s partnerem jsme spolu 7 let již 2x za tu dobu mě opustil a pak jsme se k sobě vrátili. Teď je to tu zase, chce se na konci měsíce odstěhovat. Důvod je mé chování, které mu vadí (někdy umím být protivná, dřív mluvím než myslím a zkrátka někdy unáhleně reaguji a uvědomím si to hned potom). Vždy vydržím 2-3 měsíce nebo nějakou dobu být v klidu a hlídat se a nakonec to jednou vždy zkazím. On mi říká, že mě na to upozorňuje já to beru na lehkou váhu a teď už je pozdě. Že bych to zas vydržela chvíli a on že se nechce probudit ve 35 s tím že má dvě děti a zkažený život. Zároveň mi řekl že se k sobě třeba za rok vrátíme, mám prý možnost na sobě pracovat. Jak ho přesvědčit že to zvládnu?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, bohužel nic nepíšete o tom, jak to chcete zvládnout, a to považuji za klíčové. Pokud to nevíte, tak se změnit nemůžete a ani ho nemůžete přesvědčit. Myslím si, že na to jdete špatně. Pokud píšete, že se vydržíte hlídat a pak to zkazíte, tak řešíte důsledek svého chování a ne příčiny. Je nutné se na příčiny zaměřit a řešit je. Až budete vědět, proč reaguje tak, jak vám nevyhovuje, můžete přesvědčit partnera, že to zvládnete. On ví nebo cítí, že si s tím nevíte rady. Navíc to z vašeho psaní vypadá tak, že vidí problém jen ve vás a nepodporuje vás, abyste se z toho dostala, a to je také špatně. Je to vztah vás obou a podle toho byste se oba měli chovat.

Partner ode mě chce odejít

Díky Vašim videím a článkům jsem si sepsala pravidla komunikace, plán, dohodu a také co vše pro to chci udělat. Moc děkuji za radu, že jsem se doposud soustředila pouze důsledky, ale neřešila příčinu. Z jeho strany se mi zdá, že rezignoval a nevím jestli to sama zvládnu, jak píšete na to musí být dva..

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?