Prosím o radu

Dobrý den, mohu poprosit o radu jak se zachovat. Jsme s partnerem 7 let a dovolím si říct, že to bylo dokonalé. Partner(41) byl pozorný a vše klapalo dokonale. Před několika dny mi řekl , že má v hlavě zmatek ve kterém se sám nevyzná a že bude nejlepší když odejde. Prý mě dokáže vnímat jen na úrovni kamoše.Mě to zlomilo. nakonec sem přišla s návrhem, že mu dám prostor a že spolu můžeme bydlet jen jako spolubydlící, na to přistoupil.Dohodli jsme se,že na nej nebudu tlačit. Jsem mu za to vděčná protože s námi žije i má 15letá dcera.Nevím jak se k němu chovat moc mi na něm záleží a nechci o něj přijít. Ptala jsem se zda v tom není jiná žena, řekl že ne a já mu věřím. Je hodně introvertní.Děkuji

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, to on by vám měl říci, jak se k němu můžete chovat. On ví, čím ho zraňujete, co v něm vyvolává negativní emoce. Zeptejte se ho na to. Čím více takovou dohodu budete vzájemně dodržovat, tím větší je naděje, že nakonec vše dobře dopadne. Jeho nerozhodnost je určitě živena tím, že si není jistý, jestli můžete vztah někam posunout.

díky

Dobrý den moc děkuji za odpověd. Situace se trochu změnila vyšlo najevo ,že se bezhlavě zamiloval do své kolegyně.Ztratit ho nechci, ale zároven ho nebudu týrat tím aby zůstal a nebyl se mnou štastný. Je to úžasný člověk a chci aby byl štastný. Jen nevým co si mám počít dál se svým životem já, ale s tím mi asi nikdo neporadí. Jěště jednou moc děkuji za reakci .

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?