Rozchod

Dobrý den,
přítel se se mnou rozchází skoro po 9 letech.Jiná v tom není.On tomu říká pauza. Říká, že v tuto chvíli ke mě nic necítí, a aby poznal, jestli mu budu chybět, tak chce abych se odstěhovala. Já se bojím, že když odejdu, tak on je natolik hrdý, že i kdyby se chtěl vrátit, tak se nevrátí. Já jsem zoufalá a nejsem schopna se odstěhovat. Vím, že dělám hrozné věci, ponižuju se, dělám scény a tímto si ho ještě více odrazuju, ale už nevím co dělat, nevím co dělat, odstěhovat se nechci. Děkuji za radu

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!