Rozchod

Dobrý den, nedávno jsem psala že se semnou přítel rozešel. Ten čas co chtěl jsem mu nedala. Týden mu nepsat. Viděli jsme se a on že nemá na to jaká jsem že píšu a řeším vše a prostě se ted tak rozhodl.. Byl jiný než dřív, naštvaný, nepoznávala jsem ho, choval se jak ke kamarádce. Jako kdyby semnou vůbec nikdy nebyl ve vztahu. Poté mi napsal at mu dám ten týden abych se neozvala. Má to smysl? Vím že jsme se rozešli ale furt se ho chci ptát asi mi dá šanci a tohle. Je to brzo, ale nemůžu si pomoct. Myslíte že je nějaká šance že se vrátí? Já v to doufám ale bojím se že ne a jen tu týden budu čekat a bude to k ničemu. Děkuji moc..

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, týden opravdu není tak dlouho, aby se to nedalo vydržet. Jasně vám říká, že to chce. Nejde jen o to, že si něco za ten týden ujasní, ale o to, že potřebuje vědět, že ho respektujete, že má nad vaším vztahem také nějakou moc.

Denisa

Tomu rozumím ale zjistila jsem ze ma seznamku, pry si tam pise jenom ale ma v popisku napsany ruzne veci ze muzou jit behat atd.. Neni takovy na sex na jednu noc ale.. abych tu necekala a zustavala verna a on to mel jinak.. Je mi to takove neprijmne. Jinak co byl semnou nepsal si nikdy s zenami. Dekuji

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?