Život s psychicky nemocnou partnerkou

Žijeme spolu 10 let. Máme dvě děti (9 a 5 let). Partnerka téměř denně na všechny sprostě křičí a mlátí děti i mě za každou hloupost (třeba že dítěti při obědu upadne něco na zem). Myslí si, že za vše mohou ostatní. Pořád se to zhoršuje, začínám mít strach nejen o děti , že se něco stane. Snažila se mě už ve vzteku bodnout nožem a občas mě praští tak že mi teče krev. Byla i u psychiatra (rok brala léky, ale pak přestala stým že je vlastně nepotřebuje). Ted už o žádném léčení nechce slyšet. Nevím jak to řešit než se stane něco vážného. Odejít s dětmi není řešení.
Myslím že se jedná o hysterii nebo maniodepresivní psychózu (když si trochu vypije začne tančit odhalovat se a hlasitě zpívat).

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, v případě, kdy vás žena ohrožuje nožem a jsou v jejím okolí děti, je řešením se sebrat i s dětmi a odejít. Jak sám píšete, nečekejte na to, až se stane nějaká tragédie. Odchod by měl být v první fázi přechodný, než se paní začne léčit. Pak se můžete vrátit. Bohužel je to tak, že když ona nebude chtít svůj stav řešit, není jí pomoci. Respektive vy nemůžete nic dělat, aby se jí ulevilo. Její psychický stav bude silnější něž vy. Měl byste od ní tedy vyžadovat řešení problému s pomocí psychiatra a pokud ne, tak odejít i s dětmi.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?