Druhy problémů a jejich řešení

Jakým způsobem můžete řešit váš problém na tomto webu

1

Osobní konzultace

Slouží jednotlivcům i párům. Tato konzultace je určena těm, kteří chtějí poradit nebo pracovat na svém vztahu, naučit se vztahovým dovednostem, znalostem o sobě, protějšku a vztazích, díky kterým nejen zlepšíte svůj vztah, ale už byste žádného poradce v budoucnu neměli potřebovat. Na tomto druhu konzultace je možné řešit prakticky všechny druhy problémů. Slouží klientům v dojezdové vzdálenosti od Prahy 9. Forma osobního setkání je vždy tou nejlepší. Můžete si na mě „sáhnout“ a zjistíte, zda vám vyhovuji lidsky a svým způsobem práce.

2

Skype konzultace

Slouží jednotlivcům i párům. Skype konzultace je určena klientům, kteří nemůžou (kvůli vzdálenosti) nebo nechtějí přijít osobně. Na tomto druhu konzultace je možné řešit prakticky všechny druhy problémů. Konzultace je pro ty, kteří chtějí poradit nebo pracovat na svém vztahu, naučit se vztahovým dovednostem, znalostem o sobě, protějšku a vztazích, díky kterým nejen zlepšíte svůj vztah, ale už byste žádného poradce v budoucnu neměli potřebovat. Nic neriskujete,můžete jen získat 100% záruka vrácení platby za konzultaci, pokud do 15 minut trvání Skype konzultace zjistíte, že vám tato forma práce nevyhovuje.

3

Telefonická konzultace

Je pro jednotlivce, kteří potřebují „okamžitě“ nasměrovat, jak se mají zachovat po nečekaném rozchodu, odhalení nevěry, adt. Pomoci se vám dostane nejpozději do 24h (PO – PÁ 8-20h). V situaci, kdy nejste schopni racionálně uvažovat, kdy se vám „zbořil svět“, je pro vás nejdůležitější někdo, komu se můžete svěřit, kdo přesně chápe, jak se cítíte a navíc je vám schopen poradit, jak si máte ulevit. Pokud je to třetí nezávislá osoba, která vás nezná, nebude ani jedné straně nadržovat, rozumí vztahům, tak je to ideální stav.

4

Písemná konzultace

Je především pro jednotlivce z páru, kde ten druhý situaci zatím odmítá řešit. Písemná konzultace je několikastránkový návrh konkrétního řešení vašeho problému. Tato konzultace slouží těm, kteří se z jakéhokoli důvodu nechtějí, nemohou sejít osobně nebo konzultovat po telefonu a přesto chtějí svůj problém se mnou řešit. Nejčastěji je tato konzultace používána pro rozbor krize ve vztahu s cílem se rozhodnout, jak dál postupovat a zjistit, jaké máte možnosti řešení. Máte čas si vše v klidu promyslet. Mé vyjádření si můžete přečíst opakovaně. Vše je anonymní.

5

Instruktážní videa

On-line instruktážní placená videa slouží jako návod, jak máte řešit svůj problém. Po shlédnutí videa získáte jiný úhel pohledu na váš problém a návod, jak postupovat, abyste problém vyřešili.

6

Akce a kurzy

Kurzy jsou jak pro páry tak jednotlivce. Slouží ke vzdělávání v partnerských dovednostech jako je komunikace, určování a naplňování potřeb, jak efektivně řešit krize ve vztahu a hádky, atd. Webináře a přednášky vám odpoví na dotazy a nasměrují vás správným směrem při řešení vašich partnerských problémů.

7

Odborné články

Svůj problém si nejdříve než se rozhodnete pro placenou službu můžete zkusit vyřešit bez odborné pomoci. V každém článku na webu jsou konkrétní rady, jak máte postupovat se svým problémem.

8

Videa zdarma

Pořizujeme videozáznamy ze vzdělávacích kurzů, přednášek, webinářů atd. Natáčíme pro vás videa s cílem vám ukázat váš problém z jiného úhlu a tím vám pomoci váš problém vyřešit.

9

On-line poradna

V on-line poradně můžete vložit svůj dotaz. Poradna slouží pouze k rychlému a obecnému nasměrování, jak váš problém řešit.