emocní závislost

Dobrý den, chtěla bych poradit. Zdá se že jsem emocně závíslá. Nevím jak si pomoct, od doby co jsme se hodně pohádali se změnil. Je chladný a moc se nebaví. Už ani nevolá ani nepíše jako dřív. Nevím jak mám našemu vztahu pomoct ani sama nevím jak se k němu mám chovat. Co se s tím prosím dá dělat?

1 komentář u „emocní závislost

    Karel Chába Listopad 15, 2011

    Dobrý den, z toho co zde píšete nijak neusuzuji, že by jste měla být emočně závislá. Pokud partner nekomunikuje, je chladný atd…, tak vás to přirozeně trápí. Vztah je o komunikaci, sdílení, intimitě….. . Měla byste si s ním ujasnit, co od vztahu oba chcete. Pokud nebude chtít i nadále nic řešit, tak by vám měl říci zda se chce rozejít, zda je nějaké možnost, jak situaci řešit. Pokud ani potom nebude mít zájem, je jen na vás, zda budete chtít setrvat ve vztahu, který vám nevyhovuje. Na stránce rozvod a rozchod najdete ucelený postup, co máte dělat.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.