Hádky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem s partnerem přes dva roky a vím, že by jsme pro sebe udělali první poslední. Ale hodně často se hádáme, protože můj partner má ke mě chování jak ke kamarádce..Nikdy bych se od něj nedočkala vlídneho slova ani pohlazení.. Říká mi, že je prostě takový ale já to nemůžu skousnout ale nemůžu ho ani opustit protože to podle mě není zas takový podnět k rozchodu. Bohužel jsem taková a hrozně mi to v tom vztahu chybí a vůbec nevím už co mám dělat. Prosím o radu předem děkuji

3 komentáře u „Hádky

  Karel Chába Leden 9, 2012

  Dobrý den, pokud vám něco ve vztahu zásadně vadí/chybí, tak se to buď musí změnit anebo musíte odejít. V opačném případě se sama dobrovolně rozhodnete trpět. Ovšem, to že se tak partner teď chová, neznamená, že když se bude snažit, tak se nemůže změnit. Záleží na tom, jak hluboce je to v něm uloženo a s tím pak bude přímá úměra, jak hodně se mu to bude chtít řešit. Navštivte odborníka. Je nutné totiž také zjistit, jak spolu komunikujete, neb může být problém i tam. Dále je potřeba najít příčiny chování partnera a případně pokud bude chtít je řešit. Nemyslím si, že tento problém můžete vyřešit „doma“.
  Hanka Leden 16, 2012

  Dobrý den mám takový dotaz,je mi 25let a manželovi 38 máme spolu dceru Kristýnku ale on má z prvního manželsví 2kluky 17let a 15let.Ten starší bydlí snámi.Pořád se kvuli němu hádáme Celé dny prosedí u počítače a nic nedělá když řeknu manželovi že to tak nejde něco mu řekne ale vždycky to trvá dva dny a pak si jeho syn jede zase posvém a manžel to pak už neřeší pokud toho zase nemam dost už jsem chtěla od manžela odejít ale pořád myslím na dceru,sice má rok a pul ale nechci ji odtrhnout od otce.Tak že jsem s manželem každý den v hadkach a měuž takoví život nebaví nevím jestli mam odejít s malou,mam manžela ráda ale už asi jen jako kamárada.Nevím jak dál.
   Karel Chába Leden 17, 2012

   Dobrý den, je vždy otázkou, zda je lepší, vychovávat děti v rodině, kde není láska a navíc je dítě vystavováno hádkách rodičů. Nebo, zda je lepší, když dítě vyrůstá v harmonickém prostředí, plném lásky jen s jedním biologickým rodičem. Další věc je, že není z dlouhodobého hlediska možná žít s mužem jen kvůli dětem. To se na vaší psychice odrazí a opět se to přenáší na děti. Bez ohledu na to, jak své dítě milujete nejste jen matka, ale také žena a máte své potřeby. Nedělejte ze sebe tedy mučedníka pokud byste to tak měl cítit. Pokud by se tedy situace neměla zlepšit, tak je lepší odejít. Ovšem nejdříve vám doporučuji se pokusit vztah zachránit. Měli byste se dohodnout na budoucím fungování vztahu. K tomu vám pomůže tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/partnerska-dohoda/ + se naučit lépe komunikovat, viz tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/proc-by-mel-mit-kazdy-vztah-pravidla-komunikace/. Přeji hodně štěstí.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů