já on ona . . .

Dobrý den, žijí s přítelem miluji ho, ale jeho city ke mě už nejsou to samé jako u mě. Zjistila jsem že se schází s jinou a to ještě ona ma dítě. Vždycky jsme chtěli svoje vlastní. A není vyloučeno že i teď já jsem v jiném stavu výsledky sice budou až do 14 dnů. Ale když jsem mu to oznámila řekl mi že když to bude pravda vrátí se ke mě. Ale já se bojím že jestli to je jen falešný ohlas že mě opustí . A že teď je se mnou jen pro to že ma strach že opravdu budu v jiném stavu. Nevím co teď mám dělat nechci o něj přijít. Ale mám strach že vyhraje ta druhá.

2 komentáře u „já on ona . . .

    Karel Chába Listopad 27, 2011

    Dobrý den, nedělejte tu chybu, že budete s někým kvůli dítěti. Základ je spokojený a vzájemně se milující pár, který pak může vychovávat s láskou potomka. Vy se k tomu stavíte jako k soutěži, která z vás vyhraje. To je opravdu velká chyba. Jsou nějaké příčiny, proč vás partner podvádí a ty se určitě neodstraní narozením dítěte.
    Anonym Listopad 27, 2011

    Je to určitě pravda.. Ale přítel jednou ročně takové období má. Že máme nějakou krizi a on to řeší tim že si začne psát s někým jiným ani spolu nic nemusí mít.. Třeba si jen psát ale vždycky zase skončíme spolu. Ale teď je to jiné kvůli tomu že mám strach s tim dítětem. Jenom mě mrzí to že tentokrát je to takové že s přítelem spolu moc nemluvíme to je to špatně teď bydlíme spolu v bytě ale i přes to jsme na sebe jak cizí lidé. A já nevím jak to vše řešit.. Chtěla bych se s ním bavit a hlavně to nějak urovnat.. Už kvůli tomu že je to šance mít spolu dítě. Ale nevím jak to

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů