jak začít věřit a netrápit se

UŽ JE TO ROK CO JSEM PŘIŠLA MANŽELOVI NA NEVĚRU,PRÝ TOHO LITUJE,MĚLI JSME KRIZI,ALE MYSLÍM,ŽE NE TAK HROZNOU ABY TO PROVEDL,JAK MU MÁM ZAČÍT VĚŘIT,JSME SPOLU 20LET.

2 komentáře u „jak začít věřit a netrápit se

    Karel Chába Srpen 25, 2011

    Dobrý den, možná bude kámen úrazu v tom, že řešíte důsledek místo příčiny. Na vztah jsou vždy dva. Tedy oba se nějakým dílem podílí na tom, co se děje/stalo. Říkáte, že krize nebyla taková, aby vás podvedl. Tak to vidíte vy, manžel asi jinak. Chcete mu zase věřit. Co je to důvěra? ….je to jen obecný, abstraktní výraz. Musíte tento výraz převést do něčeho konkrétního. Ve vašem případě byste se měli zabývat příčinami krize (co vám nevyhovovalo, jaké potřeby nebyly naplňovány), udělat dohodu, odstranit příčiny. Právě dohoda vymezí mantinely, co se může a co ne, za jakých podmínek atd. Jasně se ukáže, kdo chce, kdo ne a proč. Důvěru získáte skrze činy, že co bylo problém, už není atd… Doporučuji tyto články, které vše popisují zeširoka i do hloubky http://www.partnerske-vztahy.eu/partnerska-dohoda/ a http://www.partnerske-vztahy.eu/jak-ziskat-zpet-ztracenou-duveru/.
    Meigy Duben 17, 2017

    Již několikrát jsem manželovi našla v telefonu lechtivou komunikaci s ženami, o to horší ze se mnou mít sex nechce a ja bych chtěla. Tvrdí mi, ze s nima kromě zpráv nic neměl, ale moje důvěra je hodně narušena. Nejhorší je číst slova, které mi neříká a jim píše jak na běžícím pásu. Nejvíce mi ve vztahu chybí pohlazení, sex a důvěra. Snažím se s nim hodne komunikovat a zjistit proc to udelal ale nema zadne vysvetleni jen odpoved nevim možná dobrodruzstvi. Pravy duvod tedy nevim. Milencu můžu mít několik ale řešit to tak nechci. Jak získat zpátky důvěru už kvůli naší malé dcerce. Manzel se hodne snazi a nechce me ztazit. Poradite prosím zda je možné získat ještě narusenou důvěru. Velmi děkuji

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů