Ještě stále nevím

Dobrý den, náš vztah stále není dořešen. Nevěrný manžel mi klidně o své milence povídá a nevadí mu, že to nechci slyšet. Nedělá prý nic špatného, jen mi vrací dřívější nevěru. Děti mi radí ať se odstěhuje k ní. Já však nechci být sama a pořád ho chci, ale nechci si připadat jako hadr. Dříve jsme spolu sex neměli a to možná byla i příčina jedna, proč to tak dopadlo, ale teď už sex provozujeme, snažím se být nmilá a nekomunikuji o tom co bylo a ani o té milence. Nechci být sama, ale chci si sebe vážit, jak to provést PROSÍm

3 komentáře u „Ještě stále nevím

  Karel Chába Září 12, 2011

  Dobrý den, svou hodnotu si určujete sama. Právě proto, že máte svou hodnotu sama před sebou tak nízko, tak žijete v takovém vztahu. V opačném případě, by jste to nedovolila a buď odešla anebo přinutila muže, aby své chování změnil. Doporučuji pracovat se vzorci chování. Ty určují vaše vnitřní nastavení, to čemu věříte. Pokud odhalíte vaše vnitřní nastavení/vzorce chování a převrátíte je na nová přesvědčení, tak se vaše vnímání sebe sama a reality změní. Rád vám tyto vzorce pomohu najít a změnit je.
  Eva Září 13, 2011

  Dobrý den přeji, ráda bych se s Vámi sešla, ale jsem z Liberce, tak nevím, zda-li se obrátit zde nebo si dát schůzzku u Vás v Praze. Co myslíte, vy? Nad tím textem co jste mi napsal se hluboce zamýšlím, má to co hodně do sebe děkuji.
  Karel Chába Září 13, 2011

  Dobrý den, nikoho koho mohu doporučit u vás v okolí neznám (to neznamená, že tam někoho nenajdete). Pokud tedy chcete rád s vámi začnu spolupracovat.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů