Krásný dareček pod stromeček

Dostal jsem pod stromeček krásný dárek.Máme ve vztahu s manželkou krizi.Já se rok léčím s melanomem(rakovina),žena mi byla skvělou oporou jak v nemocnici tak doma.Po půlroce došlo ke zlepšení,potom zase k mírnému zhoršení a teď před vánocema jsem na biologické léčbě a stav se lepší.Dneska jsem zjistil, že žena byla na horách,potřebovala si ode mně odpočinout a tam si někoho našla. Náhodou jsem na to přišel zSMS,nechtěl jsem,ale podíval jsem se.Já svou ženu strašně miluju a asi jsem jí to nedával dostatečně najevo.Ona je teď zamilovaná a tak se s ní o nějakém ukončení vztahu nedá mluvit.Já se hroutím a nevím si s tím rady.Chce pauzu a pak že se uvidí.Jsem rozvedený a vím co se jí děje v hlavě

2 komentáře u „Krásný dareček pod stromeček

    Karel Chába Prosinec 26, 2011

    Dobrý den, cítím s vámi. Chápu, jak to v tomto čase pro vás musí být složité. Vzhledem k okolnostem o kterých píšete, vám doporučuji jediné. Vyhledat odbornou pomoc. To proto, že by se vám mohl zhoršit váš zdravotní stav díky špatné psychice. Rád vám pomohu. Pěkný den a hodně síly.
      Buschi Prosinec 28, 2011

      Dobrý den, děkuji za podporu. Bohužel po rozebrání problému s manželkou, jsem pochopil, že tento náš vztah již nemá budoucnost. Zatím mně to stálo pár bezesných nocí a jednoho pořádného draka. Zároveň jsem pochopil co jsem provedl bývalé manželce. Je mi ze sebe zle. Takže teď se snažím myslet alespoň trošičku na budoucnost. Teď po těch letech mi došlo kde je chyba, i když se žena hodně snažila, já měl klapky na očích a nevěnoval jsem se jí tak jak si to zasloužila. Začnu si hledat byt a nechám tomu volný průběh. A psychologa asi taky navštívím. Ještě jednou děkuji.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů