Mluvit s otcem o jeho nevěře?

Dobrý den, mám kamarádku, která má rodiče, jejich vztah je nefunkční, rozvod ale nepřichází v úvahu. Kamarádka má podezření, že její táta někoho mám už hodně dlouho, ted sama řeší otázku, zda-li se ho zeptat nebo ne. Ví, že by to ničemu nepomohlo, ale pořád se sama sebe musí ptát, rodiše se nechtějí rozvést, ale žít spolu neumí. Mohli byste mi prosím poradit co jí poradit? Děkuji

1 komentář u „Mluvit s otcem o jeho nevěře?

    Karel Chába Únor 12, 2012

    Dobrý den, jak ví, že by to ničemu nepomohlo? ….pokud nemá přímo zkušenost, že by to s ní otec neřešil, tak to vědět nemůže. Nevím kolik jí je, aby se nemohla pokusit být otci oporou. Nevěra je sice ošklivá, ale vždy má nějakou příčinu a nedá se člověka jen odsoudit za jeho chování. Důležité je snažit se dotyčného pochopit. Ovšem opravdu záleží na věku kamarádky. Není úplně vhodné, aby do určitého věku dospělí házel problémy na dítě. To si může tento zážitek nést napříč po celou dobu života.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.