Muz se stal vůči mě chladný

Dobry den, s manzelem jsme spolu deset let. Vzdycky jsme si vzajemne naplnovali sve potreby, on byl vzdy velmi pozorny, venoval mi dostatek intimnosti pri sexu i pres den mel polibil, obejmul, obcas prekvapil kytkou atd. Za posledni rok nas vztah ale velmi ochladl. Stale mame sex, ale neznosti z jeho strany vymizely a citim, ze i moje doteky a polibky (mimo sex) jsou mu jakoby neprijemne. Kdyz se ho zeptam, bud se urazi a nemluvi se mnou, nebo rekne, ze se nic nedeje. Poradite mi prosim jak mam situaci resit?

1 komentář u „Muz se stal vůči mě chladný

    Karel Chába Březen 7, 2011

    Dobrý den, popište mu jak se cítíte a co prožíváte. Řekněte mu, že by jste mu ráda pomohla, nicméně proto je nutné, aby s vámi komunikoval. Stanovte si pravidla komunikace. Ty by mimo jiné měli obsahovat i pravidlo, že chcete věci otevřeně řešit a jakým způsobem následně problém odstranit. Ovšem musím vás upozornit, že někdy jeden z partnerů ze mnoha důvodů nechce komunikovat a pak je řešení situace velmi složité. V tom případě doporučuji, aby partner vyhledal pomoc odborníka.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.