Navín co dělat

Dobrý den. Chtěla bych prosím poradit. Žiji již 4roky s přítelem a máme spolu 2děti. Před nedávnem jsem zjististila,že přítel si prohlíží porno stránky. Mě to ale strašně vadí. Už při myšlence na tyto stránky zvracím,několikrát jsem se kvůli tomu předávkovala léky na spaní a také kvůli tomu trpím sebepoškozováním. On o této mé nenávisti ví,ale stále ty stránky navštěvuje. Já nechci rozbýt rodinu,ale na druhou stranu s ním nedokáži normálně komunikovat a spíme odděleně,každý v jiné místnosti. Mohl by jste mi prosím poradit,jak se mám zachovat a co se sebou dělat? Mockrát vám předem děkuji za odpověď.

2 komentáře u „Navín co dělat

    Karel Chába Prosinec 21, 2011

    Dobrý den, sebepoškozování je záměrné ubližování si ve snaze se vyrovnat s nepříjemnými duševními stavy. Je něco s čím se neumíte vyrovnat ve vaší minulosti a proto vám doporučuji vyhledat psychologa a svůj problém řešit. Může to přímo souviset s vaší nenávistí, které má nějaké příčiny právě v minulosti, vy asi víte, nebo tušíte. Co se týká vašeho vztahu. Partneři by si měli pomáhat a podporovat se. Pokud partner ví o vašem problému, který si nevymýšlíte neb je psychického původu, tak by se měl snažit vám pomáhat. Je to o vzájemném respektu a potřebách – kdo co chce od vztahu a partnera. Takže doporučuji si přečíst tyto články a postupovat podle nich http://www.partnerske-vztahy.eu/proc-by-mel-mit-kazdy-vztah-pravidla-komunikace/ a http://www.partnerske-vztahy.eu/partnerska-dohoda/ . Pokud se ani pak nic nezmění vyhledejte odbornou pomoc oba – kouče partnerských vztahů. Nebude li chtít přítel a nic se nezmění má to velkou vypovídající hodnotu a je na vás zda ve vztahu setrváte. Držím vám upřímně palce.
      Anonym Leden 9, 2012

      Dobrý den. Chtěla bych Vám moc poděkovat. Přítelovi jsem dala k přečtení články,které jste nám doporučil a dle nich se teď řídíme. S těmi stránkami prý již skončil. Troufám si říci,že náš vstah je teď ještě lepší než dříve. Ještě jednou mockrát děkuji. Zachránil jste nám vstah.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů