nejistota

Dobrý den. Partnerka si po osmi letém vztahu našla kamaráda, údajně jsou jen kamarádi, stýká se s ním každý den, ke mě se chová normálně, říká, že mě miluje, ale já nedokážu pochopit proč se sním stýká. Pořád se kvůli němu hádáme, už nevím co dělat.

1 komentář u „nejistota

    Karel Chába Říjen 26, 2011

    Dobrý den, obecně není nic špatného na tom mít kamaráda. Ovšem jsou hranice, které si každý určujeme sám a podle těch se musíte řídit. Mělo by mezi vámi dojít k debatě, jako předlohu doporučuji tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/proc-by-mel-mit-kazdy-vztah-pravidla-komunikace/ na základě které si věci vysvětlíte. Pokud vás vysvětlení uspokojí je to v pořádku. Pokud ne, je nutné, se dohodnout na kompromisu (viz článek), který bude vyhovovat oběma stranám. Pokud ovšem pořád budete nespokojený je na zváženou zda chcete setrvat i nadále ve vztahu. Je velmi pravděpodobné, že chování partnerky má příčinu v nějakých nenaplněných potřebách a i o těch by měla být debata. Vyřešením/naplněním těchto potřeb se může celá situace uklidnit ke spokojenosti vás obou.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.