Nerozhodnost partnera

Dobrý den, je mi 20 let a je skoro o 5 let starší. bydlíme spolu 2 roky.do ted náš vztah byl v naprostém pořádku. rozuměli jsme si ve všech stránkách.ale v posledních pár týdnech se náš vztah uplně změnil. z ničeho nic se přítel uzavřel sám do sebe.nekomunikuje se mnou. jen se pozdravíme když se setkáme doma po práci. usínáme k sobě zády, což se tak nikdy nestávlo. Když si o tom chci s ním promluvit. Bud mi vubec neodpovídá nebo říká že to zrovna v tu chvíli nechce řešit. Na mou otázku jestli ještě se mnou chce pokračovat ve vztahu odpovídá jen že nevi. Jenomže já tento vztah ukončit nechci. Jen ale nevím jak dál pokračovat aby i on mi řekl jak to chce dál. Mužete pordit jak na to?? Děkuji

3 komentáře u „Nerozhodnost partnera

  Karel Chába Listopad 9, 2011

  Dobrý den, evidentně se u partnera něco děje. Je jistá hranice (kterou si určujete sama) po kterou mu můžete dát čas. Nicméně pak, by měl s vámi začít hovořit a problém řešit. Dejte mu kolik si myslíte, že si zaslouží času a pak situaci chtěje řešit. Pokud se tak nestane( nebude i nadále chtít komunikovat), musíte si sama za sebe zhodnotit, zda ve vztahu za těchto podmínek chcete zůstat. Není možné, aby jeden z partnerů ignoroval potřeby druhého s tím, že se mu nechce o něčem dlouhodobě hovořit. Bohužel někdy nám to partner/ka nijak neulehčuje a pak je rozhodnutí jen na nás.
  Anonym Listopad 10, 2011

  Přesně takto to řešitmi říkají i lidé okolo mě. Jenomže je tu problém s tim že já se snažím udělat všechno proto aby se mnou komunikoval a hlavně aby se vše zase v dobré obrátilo. Jenomže porád nevím jak řešit to že na všechno mi odpovídá nevím. Neví jak to bude dál neví co presne ke mě cítí. A hlavně pořád říká necháme to osudu? A je odtazitmy nejen v polibkach ale také v sexuálním životě. Potřebovala bych ještě pradit jestli je něco jak ho udělat spokojeným . Aby zase věděl že nejen v já ho miluji ale že on miluje mě. Doufám že existuje nějaký způsob jak uspokojit chlapske touhy a to nejen v sexem. Děkuji za odpověď.
   Karel Chába Listopad 14, 2011

   …bohužel je to tak, jak jsem psal prvně. Nemůžete mu plnit jeho potřeby, když s vámi odmítá mluvit. Ovšem není na škodu, když mu řeknete co k němu cítíte, že jste tady pro něho.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů