Nevěra

Dobrý den, tento víkend jsem byla svému příteli nevěrná se svým kamarádem, kterého přítel nemá moc v lásce a neustále mi opakoval, že dotyčný ke mně něco cítí a já jsem tomu samozřejmně nechtlěla věřit až do konce tohoto víkendu. Byli jsme s přítelem na discotéce a on se opil, odešel domů dřív a já se začala bavit s kamarádem, opilá jsem ani nevěděla jsem se u něj ocitla. Celou tu dobu jsem si přitom představovala svého partnera a také jsem opakovala že ho šíleně miluji. Až ráno mi vše došlo. Nejhorší na tom je že, vím že nás viděl kamarádův bratr s jeho partnerkou, jak jdeme k němu domů. Všichni 3 jsme z malé vesničky. nevím co dál jestli se partnerovi přiznat nebo zapírat. Prosím o pomoc.

3 komentáře u „Nevěra

  Karel Chába Říjen 31, 2011

  Dobrý den, záleží na tom, zda se chcete přiznat, protože vás trápí svědomí. Nebo proto, aby se to dozvěděl od vás a ne od jiných. A nebo z důvodu, že chcete společně s přítelem napříště předejít takové situaci a dohodnete se na řešení příčiny. Pokud vám jde jen o svědomí, tak věřte, že to bude jen horší a nic se krom toho, že to bude vědět i partner se nevyřeší. Pokud jde o druhou možnost, tak to musíte zvážit dle toho, jak předpokládáte, že se zachová dotyčný, který by to mohl říct. V případě, že chcete napříště předejít této situaci a já bych vám to doporučoval, tak si nejdříve zvažte, zda vám něco chybí ve vztahu s partnerem. Pokud ano, a chcete to zlepšit, tak vycházejte z toho, zda situaci můžete řešit sama anebo k tomu potřebujete partnera. Podle toho se pak musíte rozhodnout.
   Anonym Listopad 1, 2011

   Děkuji za brzkou odpověď. Svědomí mě tíží šíleným způsobem, ale nechci o partnera v žádném případě přijít, proto jsem zažádala o vaší radu. Zrovna jsme spolu začali bydlet a plánujeme budoucnost. Oba se cítíme spokojeně a ve vztahu mi nic nechybí a troufám si říct i partnerovi ne. Prostě to ode mně byla šílená chyba, která se stala v alkoholovém opojení a nikdy se stát neměla a v žádném případě už nikdy nestane.Takže jestli jsem správně pochopila tak bych tím neměla tížit partnera a pokusit se s tím vyrovnat sama a doufat v to, že se to nedozví od někoho jiného. Akorát nevím jestli se dokážu chovat pořád stejně když jsem udělala tak strašnou věc. Tak strašně bych chtěla, aby vše bylo jako dřív a náš vztah jen kvetl.
    Karel Chába Listopad 1, 2011

    …pokud máte pocit, že už se to nestane a myslíte si, že vaše přiznání by nepřineslo nic dobrého, proč by jste to říkala……

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.