Nevěra

Dobrý den, tento víkend jsem byla svému příteli nevěrná se svým kamarádem, kterého přítel nemá moc v lásce a neustále mi opakoval, že dotyčný ke mně něco cítí a já jsem tomu samozřejmně nechtlěla věřit až do konce tohoto víkendu. Byli jsme s přítelem na discotéce a on se opil, odešel domů dřív a já se začala bavit s kamarádem, opilá jsem ani nevěděla jsem se u něj ocitla. Celou tu dobu jsem si přitom představovala svého partnera a také jsem opakovala že ho šíleně miluji. Až ráno mi vše došlo. Nejhorší na tom je že, vím že nás viděl kamarádův bratr s jeho partnerkou, jak jdeme k němu domů. Všichni 3 jsme z malé vesničky. nevím co dál jestli se partnerovi přiznat nebo zapírat. Prosím o pomoc.

3 komentáře u „Nevěra

  Karel Chába Říjen 31, 2011

  Dobrý den, záleží na tom, zda se chcete přiznat, protože vás trápí svědomí. Nebo proto, aby se to dozvěděl od vás a ne od jiných. A nebo z důvodu, že chcete společně s přítelem napříště předejít takové situaci a dohodnete se na řešení příčiny. Pokud vám jde jen o svědomí, tak věřte, že to bude jen horší a nic se krom toho, že to bude vědět i partner se nevyřeší. Pokud jde o druhou možnost, tak to musíte zvážit dle toho, jak předpokládáte, že se zachová dotyčný, který by to mohl říct. V případě, že chcete napříště předejít této situaci a já bych vám to doporučoval, tak si nejdříve zvažte, zda vám něco chybí ve vztahu s partnerem. Pokud ano, a chcete to zlepšit, tak vycházejte z toho, zda situaci můžete řešit sama anebo k tomu potřebujete partnera. Podle toho se pak musíte rozhodnout.
   Anonym Listopad 1, 2011

   Děkuji za brzkou odpověď. Svědomí mě tíží šíleným způsobem, ale nechci o partnera v žádném případě přijít, proto jsem zažádala o vaší radu. Zrovna jsme spolu začali bydlet a plánujeme budoucnost. Oba se cítíme spokojeně a ve vztahu mi nic nechybí a troufám si říct i partnerovi ne. Prostě to ode mně byla šílená chyba, která se stala v alkoholovém opojení a nikdy se stát neměla a v žádném případě už nikdy nestane.Takže jestli jsem správně pochopila tak bych tím neměla tížit partnera a pokusit se s tím vyrovnat sama a doufat v to, že se to nedozví od někoho jiného. Akorát nevím jestli se dokážu chovat pořád stejně když jsem udělala tak strašnou věc. Tak strašně bych chtěla, aby vše bylo jako dřív a náš vztah jen kvetl.
    Karel Chába Listopad 1, 2011

    …pokud máte pocit, že už se to nestane a myslíte si, že vaše přiznání by nepřineslo nic dobrého, proč by jste to říkala……

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů