nevěra

Jsem vdaná 30 let a manžel si našel milenku,která je mou mladší kopií a je krátce rozvedená. Nejprve jsem dělala,že nic nevím a pak jsem mu to řekla. Vzal si čas na rozmyšlenou a pak řekl, že ji miluje a mne má rád. Odstěhovat se nechce. Krátce na to řekl, že to skončilo, ale není to rpavda, řekla jsem mu to.Nadále tvrdí, že stěhovat se nechce. Ona ho o to nepožádá, protože ho neseznámila se svým synem. Je s ní dál, v týdnu za ní jezdí, víkendy je se mnou. Náš sexuální život se výrazně zklepšil, ale trápím se. Potraďtě

1 komentář u „nevěra

    Karel Chába Listopad 6, 2011

    Dobrý den, první řadě záleží na vás, co chcete. V tomto článku najdete inspiraci co vše by jste měla při rozhodování zvážit http://www.partnerske-vztahy.eu/jak-vyresit-neveru/ . Důležité je, aby jste si uvědomila, že záleží jen na vás. Nemusíte trpět manželovo chování a doufat že se něco změní. Stanovte podmínky, co a jak chcete, do kdy atd. Není možné (pokud si to nenecháte líbit), aby se manžel takto choval proti vaší vůli.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.