nevěra manžela

Manželovi jsem přiška na milostné SMS od jeho nadřízené z práce. Ke všmu se přiznal, tvrdí, že si jenom psali, že s ní nespal.Dokonce se mi byla omluvit i ta dotyčná . Manžel chce zůstat se mnou a dětmi, tvrdí,že nás má rád, že to nic neznamenalo,ale práci změnit nechce kvůli financím . Prej mu mám věřit, že to skončilo, ale já ho stále podezírám. Prostě se nemůžu smířit s tím, že se s ní každý den vidí a mluví s ní. Nevím co s tím, mám ho ráde chci s ním zůstat, ale prostě nevím jak dál.

1 komentář u „nevěra manžela

    Karel Chába Únor 16, 2012

    Dobrý den, zcela vás chápu, neb toto je složitá situace. Máte několik možností. Vyhledáte pomoc odborníka, kouče partnerských vztahů a ten vám pomůže, abyste se situací vyrovnala. Někdy totiž neschopnost věřit souvisí s vaším psychickým nastavením, sebevědomím a minulostí. Dále, dohodnete se s manželem, aby odešel do jiné práce. Ovšem pozor, jak jsem psal výše. Může dojít k tomu, že se tím nic nevyřeší a vy budete i nadále podezíravá. Je to jako u žárlivého člověka. Jeden den vysvětlíte žárlivci, že jste nic neudělala a druhý den si najde jinou záminku a žárlí znova. Necháte vše jak to je a budete trpět. Odejdete od manžela. Půjdete oba ke kouči a necháte si poradit, co máte dělat a jak se k sobě chovat, abyste tu situaci zvládli, neb hlavní důvod nedůvěry může být i v tom, jak muž přistupuje k situaci a vyvolává ve vás pocit, že vás nemá rád, že lže atd. Držím vám palce.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.