"Nevinné " sms

……….vzdálená seš strašně moc, věřím Ti, já……

asi pochopíte, že nepatřila mně. Paní, které patřila, znám. Jen podotýkám, že jsem vdaná 20 let a různé úlety z manželovy strany mám za sebou.

Příslušná sms mi vadí asi nejvíce z toho důvodu, že se mi dostalo několik „vysvětlení“:

a) jsem hysterka… b) to nic není, to je jenom kamarádská sms ( ha ha)… c) ta už je napsaná dlouho….

Já si pořád myslím, že sms takového typu se nepíše jen tak /reakce na něco, odpoved na nejakou sms/…….nebo se mýlým a jsem skutečně „vadná“?

Děkuji a hezké svátky,

2 komentáře u „"Nevinné " sms

  Karel Chába Prosinec 28, 2011

  Dobrý den, vadná jistě nejste. Nicméně má to více rovin. Za a) každý máme na jednu věc svůj názor, úhel pohledu. Tedy to co jednomu připadá špatné, druhému připadá normální. To bez ohledu na to, zda jste manželé, partneři, kamarádi atd.
  Za b) to je otázka vašeho vztahu je takového. Nefunguje vám komunikace, která by vedla k nějaké dohodě, závěru – jak z toho ven. Takto uzavřená debata, byla jen na škodu, neb se cítíte ponížená, ale pro budoucnost se nic nevyřešilo. Pokud máte zásadně jiný názor na tyto věci, fungování vztahu, tak je nezbytné, aby jste si toto vyjasnili. Tam je zakopán pes. Každý to vidíte jinak a musíte najít shodu. Dohodnout se na ní. Pokud jeden z páru nechce, nebo má v zásadních věcech odlišné názory, tak vztah nemůže fungovat.
   jana vaskova Prosinec 29, 2011

   Máte pravdu v tom,že mne to uráží a ponižuje,,,,,,,at je za takovymi sms cokoli.Partnerovi jsem několikrát říkala, že mi to vadí, takže vše na chvilku přestalo a po čase znova /ta samá osoba nebo jiná…..to je jedno/. On tvrdí, že za tím nic není, jsou to kamarádky, že já jsem jeho žena apod……..mluvili jsem o to několikrát
   Možná, že s přibývajícím věkem /56/ s chce něco dokazovat, nevím, já jsem o dost mladší.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů