Nevím jak dál máme ted´ Pauzu

Dobrý den chtěla bych se zeptat, s přítelem jsme spolu 4,5 roku…nikdy jsme za celou dobu krizi neměly až ted.Nyní neví prý co chce jestli mě chce jako kamarádku nebo partnerku.Chce zjistit jestli mě miluje (říká že má má víc než rád).Mě to velmi trápí,nechci o něj za žádnou cenu přijít. Je mu 28 let a po společné dovolené s našimi kamarády najednou se to v něm nějak hnulo a že to není jako dřív.Tak jsme si dali pauzu 14 ale každý den se ozýval on já jsem se zařekla že nebudu volat prostě nic….a ted jsme usoudily že bude lepší pauza ale bez jakéhokoliv kontaktu,že prý potřebuje vědět jako že mě už nemá ,aby mu to došlo…prý ví že jsem úžasná.a podobně a že by lepší nenašel.Skoro se se mnou rozejde ,poté to za 3 dny přijede urovnat ( drží mě za ruku, líbá objímá – podotýkám já jsem žádnou iniciativu nevyvíjela) a pak mi řekne že vše co mi řekl že je pravda ty hezké věci jen ted neví co chce. On mi jednou řekne že o mě přijít nehce, podruhé že vztah ted nehce…poté toho zase lituje , já sama nevím co se děje nikdy takový nebyl vůbec mi na něj toto chování nesedí a že našemu vztahu dává více než 50% šanci.A že když mi bude volat tak to nemám zvedat…že ví že bude volat a že to takhle dlouho nevydrží. Děkuji za odpověď´

3 komentáře u „Nevím jak dál máme ted´ Pauzu

  Karel Chába Květen 13, 2011

  Dobrý den, na to, aby jste si urovnali myšlenky v takovéto věci nemůže stačit 14 dní. Je jisté, že partner řeší nějaký problém. Dokud vám nepřizná co se děje (pokud to sám ví) anebo dokud nezjistí co se s ním děje a následně neodstraní příčiny problému, tak se to nemůže zlepšit. Případně se to zase do vztahu vrátí pokud se dáte dohromady bez odstranění příčin problému. Někdy je velmi složité, aby se dotyčný vyznal sám v sobě a potřebuje pomoc odborníka. Také pozor na jednu ošidnou věc. Často se stává, že se pár rozejde z objektivních příčin. Nicméně po krátké době se dají dohromady ,,údajně,, proto, že se milují. Jde však pouze o přirozenou touhou psychiky/člověka/organismu si ulevit od bolesti z ukončení vztahu. Musíte tedy nejdříve pojmenovat problém a odstranit jeho příčiny, jinak není velká šance na opětovně spokojený vztah.
   Anonym Květen 14, 2011

   DObrý den, já jsem chtěla situaci řešit, že to přece můžeme vylepšit nebo cokoli a on že ted to asi vylepšovat nechce…potom přijede řekne že ted prostě neví co chce že je mu to najednu stranu ted vyhovuje být sám ale na jednu stranu že ne.Pak z něj vypadne že když mě teda tak prápí tak rozchod,ale že z jeho strany není definitivní! Potom že tedy rozchod ne,ale že si dáme pauzu úplně bez kontaktu…Sám mi řekl že byl si sednout s jednou holkou a že ta i dala podnět proto aby mě vše řekl že něco není z jeho strany v pořádku…že se mu líbí…ale za pár dní už zase měnil názor že ta holka ho sice chce a hodně ale že on jí nechce..že at mu dám čas.Myslíte si že když to necháme měsíc že se něco zlepší? On už to se mnou řešit nechce že to řešíme pořád dokola. A dává mi sám veliké naděje a na to mi řekl že nedomyslel důsledky ( jako že to jsou pro mě naděje) a ptám se ty už ke mě vůbec nic necítíš a on že ano cítí.Jen že ted neví co chce..Je možné že ho natolik zaskočilo jak jsme mluvily o bydlení a podobně o kterém začal jako první mluvit on?
   Nemyslím si že by ze mě dělal blbce nesedí mi to na něj….přece kdyby se chtěl rozejít proč by to takhle blbě prodlužoval? Kdyby mu přece na mě nezáleželo…a nechtěl se mnou být.. už by to řeci razantně skončil nebo ne?
  Karel Chába Květen 15, 2011

  ….pokud nechce, tak ho nemůžete nutit. Je to i na vás, pokud vám to nevyhovuje jak to je a nikam to nevede, tak si stanovte termín, do kdy se to bud vyřeší anebo to ukončíte.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů