nová přítelkyně

Dobrý den, partner si měsíc po našem rozchodu už našel novou přítelkyni. Určitě se se mnou nerozešel kvůli ní, tím jsem si jistá. Jak se ale mohl znovu tak rychle zamilovat, když ještě před měsícem říkal jak mě miluje? Zrovna jsem si začala myslet, že se mu po mne určitě taky musí stýskat a že třeba když si odpočineme od sebe, tak se k sobě vrátíme. A teď taková rána. Začala jsem se z rozchodu už vzpamatovávat a teď jsem zase na dně. Jak to co nejrychleji zvládnout?

4 komentáře u „nová přítelkyně

  Karel Chába Leden 16, 2012

  Dobrý den, to, že má jinou, neznamená, že je zamilovaný. Navíc, je možné, že brzo zjistí, že ta dotyčná není taková jak si myslí, respektive, že mu nevyřeší ty problémy, kvůli kterým jste se rozešli. Dokonce na něho můžou začít působit přitažlivé síly a bude se možná chtít k vám vrátit. V první řadě to chce čas. Vaše mysl, si musí zvyknout na to, že už spolu nejste. Doporučuji si přečíst tento článek a řídit se jím http://www.partnerske-vztahy.eu/jak-se-vyrovnat-s-rozchodem/. Držím vám palce.
   Mirka Leden 16, 2012

   Děkuji za odpověď, ten článek je suprový. Myslíte si tedy, že to neznamená, že jsem mu už úplně volná? Nejvíce mě na tom bolí, že mě vyměnil tak rychle. Jsou často takovéto vztahy těsně po rozchodu neúspěšné? Jsou nějaké základní chyby, kterých bych se teď mohla dopustit a klesnout v jeho očích ještě více?
    Karel Chába Leden 16, 2012

    …..tak to bohužel netuším, zda jste mu volná. Nové vztahy takto rychle po rozchodu moc nefungují, pokud rozhodnutí k ukončení vztahu není pevné a jasně dané ze strany navrhovatele. Ano, pokud teď budete tlačit a naléhat, tak v jeho očích můžete ještě více klesnout. Teď musíte být trpělivá a počkat, zda nezmění názor.
     Anonym Únor 1, 2012

     malý komentář:-)….před půl rokem jsem se po šesti letech rozešla s přítelem. 3 měsíce po rozchodu jsem začala nový vztah v domnění, že mám vše v sobě vyřešeno. Po 2 měsících jsem vztah ukončila, protože to opravdu nešlo. A čím déle je od rozchodu, tím více mám pocit, že k sobě s „bývalým“ patříme (který by mě chtěl mimochodem zpět). Nechci ale nic uspěchat a dám tomu všemu ještě čas….V každém případě přeji hodně štěstí a začněte žít svůj život…..ono to nějak dopadne:-))

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů