Marie

Dobrý den pane Chábo.

Za posudek moc děkuji. Velmi mi pomohl. Hlavně tím, že mám možnost se k němu stále vracet. Jiří pořád volá, píše. Čím méně reaguji, tím je urputnější a najednou má tendenci si o všem promluvit…..Bez posudku bych asi i podlehla naléhání. Takto když mám tendenci zareagovat, tak se vrátím k posudku a tím, že se začtu znovu do toho co mne trápilo i do vašich názorů, tak mne utvrdí v tom, že bych se akorát řítila znovu do problému. Posudek je pro mne velkou pomocí a opěrnou berličkou, která mi dává sílu vytrvat.Opravdu děkuji.

Zároveň mne upozornil na můj problém se sebevědomím (psal jste, že muž má být třešničkou na dortu nikoli smyslem života a já to tak nemám, protože sama sobě připadám nezajímavá a nevěřím si), takže nyní přemýšlím o návštěvě nějakého z vašich seminářů týkající se především sebevědomí a potom vztahů.

Dobrý den,

moc děkuji, že píšete. Je velkou motivací číst, že jsem Vám pomohl. Jsem rád, že bojujete a držím Vám palce. Vydržte.

Mohu Vaše psaní použít na web, jako referenci?

Chába

Samozřejmě psaní můžete použít.
Konzultaci formou písemného posudku mohu jen a jen doporučit. Oproti běžné konzultace má totiž tu výhodu, že je možno se k ní vracet. Také není od věci, když člověk vše sepisuje a i tím si to rovná v hlavě. Bohužel čas má tu tendenci, že ošklivé se rychleji zapomíná než hezké a tedy pak je moc fajn vrátit se ke svému prožitku a hlavně k vašim poznámkám. Kdybych je neměla písemně, tak si po čase říkám….opravdu to tak bylo, nepochopila jsem to jen já špatně, opravdu tohle říkal. Pokud si přečtu, opět spadnou „růžové brýle“ a vím znovu přesně jak to je a že jednám správně.

Možná ani netušíte jaká je to úleva a pomoc.

Určitě se ještě setkáme. Buď na semináři nebo osobní konzultaci. Ráda bych na sobě (svém sebevědomí) pracovala. Myslím, že tam je totiž příčina problému v mých vztazích.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?