Online poradna – Nevěra a sex

Přítel má zvláštní vztah k sexuKategorie: Nevěra a sex | 2018-11-11 23:06:28

Dobrý den. Můj přítel má zvláštní vztah k sexu. Na můj vkus až strašidelný. Nevadí mu skoro nic. Je Bisexuál. Možná erotoman. Nevím. navštěvuje erotické seznamky. Jednou už jsme se rozešli kvůli tomu, že si posílal fotky s jednou slečno. Po dlouhém utvrzování o tom že mě miluje a je mu se mnou dobře a dlouhém slibování že je napraven a už víc to nechce udělat, jsme se nakonec dali dohromady. Teprve nedávno jsem se dozvěděla že si né jen posílal fotky s jednou slečnou ale i s X dalšíma a s X dalšíma mě i fyzicky podváděl. S tím jak vztah bude pokračovat mám už jasno. Spíš by mě zajímalo proč má takový člověk potřebu se držet ve vztahu když ho nezvládá. Chtěla bych to asi jen pochopit. Děkuji

Detail dotazu

0 odpovědi

placená erotická službaKategorie: Nevěra a sex | 2018-11-02 11:48:08

Dobrý den, jsme s manželem 17 let máme harmonický vztah a máme se pořád rádi. I náš sexuální život je stále vášnivý, i když poslední dobou jsme měli sexu měně v důsledku střídajících směn a větší únavy, alespoň z mého pohledu. Já to brala tak že musíme "zatnout zuby" a vydržet to. Nedávno jsem ale zjistila ze vyhledal placenou erotickou službu. Z dřívějších rozhovoru vím že takovou věc bere jako jakoukoli jinou službu jako třeba masáž, když je to za peníze. Mě to ale trápí i když vím ze mu to dokážu odpustit, ale bojím se že se to může opakovat. Mám mu říct že o tom vím? A jakým způsobem? Nechci ztratit to hezké co mezi námi pořád je. Děkuji

Detail dotazu

1 odpověď

Nezájem o sex/Jsem frigidní?Kategorie: Nevěra a sex | 2018-10-08 09:45:16

Dobrý den, z nadpisu lze asi poznat o co se jedná. Pro úvod, s přítelem(26) jsme za chvilku 2 roky, bydlíme spolu přes rok a už nějakou dobu se potýkáme s problémy v intimním životě. Začalo to po asi prvních 6 měsících, ale než jsme to stačili řešit, nastěhoval k nám svou příbuznou. V 2 1 byla nulová možnost soukromí, takže se to zhoršilo. Styk jednou za 2týdny. Po půl roce bydlení ve třech se to nelepšilo(hádky, že jsme chladná atd..) Místo hledání řešení jsem hledala výmluvy a nechuť se prohlubovala. Byla jsme ve stresu ze "spolubydlení", nestabilní finanční situace to neulehčovala a sex by nenašel v našem životě ani google. Situace se nezlepšuje, bydlíme sami, jak dál? Přijdu si nemocná.

Detail dotazu

1 odpověď

Přestalo fungovat všeKategorie: Nevěra a sex | 2018-10-08 09:10:23

Dobrý den. Nevím jak z toho ven. Jsem vdaná skoro 6 let ale s manželem již rok nežijeme intimní život přestalo mě to bavit protože mě neuspokojuje . Jenže jsem se zamilovala do jeho kolegy z práce a je to úplně jiný než s manželem. Milujeme se hodně chceme být spolu ale já se bojím reakce od manžela. Manžel má podezření že s kolegou něco mezi sebou máme ale zatim manžel nicneví ale tuší. Manžela jsem přestala úplně milovat i jeho přítomnost je mi nepříjemna a když přijde řeč na téma sex odmítnou ho.

Detail dotazu

1 odpověď

SexKategorie: Nevěra a sex | 2018-10-01 05:50:07

Dobrý den, mám nového přítele a vše nám víceméně klape i v posteli ... Ale problem je ze pritel mi proste "nestaci" spime spolu skoro kazdy den ale pro me je to pořád malo.. Denne si musim sama dělat dobre a to nekolikrat..s bývalým partnerem jsme spolu spali opravdu minimalne a tak se stalo ze jsem zacla byt neverna.. Nechci to udělat znova, pritele miluju ale ta touha je strašná..zacla jsem se sebeuspokojovat i ze spani.. Coz uz neni normalni.. Cim mam tyhle touhy snizit? Je jasny ze pritel semnou nemuze spát nekolikrat denne... A ja uz jsem zoufalá...

Detail dotazu

1 odpověď

Lži a nevěraKategorie: Nevěra a sex | 2018-09-30 16:17:46

Dobrý den, jsem si jistá, ze má manžel milenku ale zapira mi to a vždy se z toho vymluví a já už nevím co dál . Kdyby to aspoň přiznal a řekli mi co a jak ale todle uz se nedá . Poslední potvrzení, ze milenku opravdu má bylo, ze jsem našla kalhotky v jeho batohu . Tvrdil, ze je má od kamaráda ze srandy .Mozna by se tomu dalo uvěřit, kdyby nebyly navoněne dámským parfémem .A proběhlo spoustu dalších znaku, ze milenka opravdu je.Prosim o radu jak se v takovemhle případě chovat.Mame spolu 2 děti proto to chci nějak řešit .Dekuji .

Detail dotazu

1 odpověď

NevěraKategorie: Nevěra a sex | 2018-09-30 13:36:37

Dobrý den. Jsem se svou přítelkyní rok a čtvrt. Zjistila jsem, že před čtvrt rokem mě podvedla - líbala se s kamarádkou, která ji sexuálně přitahuje. Byly opilé. Jedná se o vztah na dálku, vídáme se 1x za měsíc. Už jsme to spolu probraly face to face, ale když jsem teď sama, je to těžší... co bych měla dělat? Miluju ji a věřím, že ona mě, ale je to docela rána...

Děkuju.

Detail dotazu

1 odpověď

nevěra v těhotenstvíKategorie: Nevěra a sex | 2018-09-24 15:11:40

Dobrý den,manžel mě podvedl,když jsem měla 3 týdny do porodu jeho 2.dítěte.Vycítila jsem to hned,ale zatloukal.Přiznal se až po 2 měsících.Je zamilovanej,ale prý s ní už nic nemá, váhá, zda být s ní,nebo se mnou a dětmi.Prý se mnou už roky žije jen kvůli synovi, i když ještě před pár měsíci byl náš vztah (10tiletý) úplně v pohodě.Řekl i jiné ošklivé věci, ze kterých plyne, že za to můžu já a já se začala omlouvat místo nadávat.Pak mi to došlo a poslala jsem ho za ní, že z povinnosti se mnou být nemá, to nechci.Tak zas ty řeči vyvrátil, že tak to nemyslel a že chce zůstat s námi.Jenže tu druhou zaměstnává a vyhodit ji nechce.Mám na tom trvat?Dát mu vybrat, nebo doufat,že to přejde i tak?

Detail dotazu

0 odpovědi

Kamarádství, blok..Kategorie: Nevěra a sex | 2018-09-21 10:43:09

Ahoj, s partnerkou jsme spolu 8 let. Poslední dobu jsem (asi rok) jsem začal kouřit, navzdory jejímu odporu mi to dovolila, protože se bála, že bych ji opustil. Měl jsem tak 2 cigarety denně, ale když jsem nemel, byl jsem na ni hnusný a ponižoval ji, když potřebovala pomoct odmítl jsem. Hrozně mě to mrzí. Po nějaké době se rozhodla, že by byla radši sama a chtěla abychom byly kamarádi, ale rozhodli jsme se to ještě zkusit a já jsem s kouřením seknul. Problém je, že když se rozhodla vnímat mě jako kamaráda, vznikl blok v našem sexuálním životě. Je jí nepříjemné jakékoli intimnější dotknutí. Nevíme si rady, jak tento blok odstranit. Chtěli bychom zdravý sex a zjistit jestli to má budoucnost.

Detail dotazu

3 odpovědi

Přítel mě nechce orálně uspokojovatKategorie: Nevěra a sex | 2018-09-19 16:09:27

s přítelem jsme spolu už přes rok. Nikdy jsme spolu neměli žádný problém jak ve vztahu samotnem, tak i v sexu. Chtěl aby když něco budu chtít, abych si o to vždy řekla. Jednou jsem ho požádala, aby mě udělal orálně, ale nějak na to nedošlo. Přitom na začátku vztahu s tím neměl problem. Postupem času se zkracovaly předehry, které už dnes ani nemáme. Sex máme pravidelně, ale už opravdu jen čistý sex, bez jakéhokoliv pohlazení. Nechápu v čem je problém. Když jsem si s ním sedla, že si o tom otevřeně promluvíme. Neviděl žádný problem. Napadalo mě spoustu věcí jako třeba že mu to přijde nechutné, nebo se mu to prostě nelíbí a tak. ale všechny možnosti mi vyvratil a naše konverzce k ničemu nebyla.

Detail dotazu

1 odpověď