Online poradna – Nevěra a sex

Prosím o raduKategorie: Nevěra a sex | 2019-05-18 14:37:05

Dobrý den, moc bych vás chtěl poprosit o radu. Úplnou náhodou jsem partnerce přišel na nevěru. Moc mě to zasáhlo jsme spolu již 18 let a vždy jsem žil jen pro ni a naše 2 dcery. Po velmi osobním rozhovoru vše přiznala a dokonce připustila že už to trvá pár měsíců. Při mé profesi řidiče kamionů bývám doma zpravidla jen o výkendu, tudíš jsem neměl šanci na nic přijít dříve. Jsem z toho hodně špatný zhubnul jsem za týden skoro 10kg. Všude je vidím, nemůžu to dostat z hlavy, moc to bolí a trápí mě to. Partnerka tvrdí že to pro ni byla jen zábava a že miluje jen mne že chce být stále se mnou a že už to neudělá. Já se hrozně bojím že ano.! Jak mám postupovat, moc ji miluji a nechci ji ztratit.

Detail dotazu

0 odpovědi

vztah s bývalou milenkouKategorie: Nevěra a sex | 2019-05-18 11:12:22

Dobrý deň môj muž mal 10 rokov popri mne aj milenku.Ked sa to prevalilo,zostal s rodinou a ja som mu odpustila.Ale on je stále s ňou v kontakte.Vraj mám tolerovať občasnú kávu alebo písanie správ.Teraz bol dokonca zagratulovať jej dcére k narodeninám u nej doma.Vždy keď na to prídem, pohádame sa.Ale ja muža stále milujem a vždy mu dám dalšiu šancu.Stále vravím, že mi to ubližuje a že by mal spraviť za tým vzťahom hrubú čiaru.Ona ním manipuluje, stále od neho niečo potrebuje, len aby bola s ním v kontakte.Mne klame a nepochopil že vždy všetko vylezie na svetlo.On tvrdí že nerobí nič zlé. ja si to nemyslím.

Detail dotazu

0 odpovědi

Snoubenka se mnou nechce spát - nelíbí se prý sama soběKategorie: Nevěra a sex | 2019-05-17 13:23:29

Dobrý den,

moje přítelkyně se kterou se chceme za necelý rok brát, se mnou nechce spát a tento stav již trvá několik měsíců. Promluvili jsme si a je to prý kvůli únavě a že se hnusí sama sobě. Prý to přejde, avšak moc to tedy nepřechází. Už trochu přestávám doufat. Mohu jí nějak pomoci a je opravdu možné aby se mnou nespala kvůli tomu, že se sobě nelíbí? Já jí říkám pořád, že mě se líbí, a je to pravda.

Děkuji

Detail dotazu

0 odpovědi

NevěraKategorie: Nevěra a sex | 2019-05-07 11:02:36

Dobrý den, před týdnem jsem se dozvěděla, že mně manžel již rok podvádí. Na vině jsme oba stejně, že se to stalo. Prý to ale nehledal, stalo se to.. Není si jistý jestli se chce ke mne vrátit. Říká,že mně má rád. Opustit milenku ale nechce, a zavřít dveře za naším vztahem taky nechce, rozvod nechce... Sex s ním odmítám. Bydlí a spí pořád s námi doma, z čeho jsem já špatná. Asi ob den trávi večer/noc u ní. Nechceme aby to děti vědeli,o ty se stará vzorně. skusit poradnu? On neví jestli mu za to stojím, aby se ke mně vrátil.Já se nehodlám ale snažit pokud bude s ní.Jak z toho ven? Ona si ho k sobě asi nastěhovat nehodlá. Mám se s ní setkat a vyjasnit věci? Mám ho ignorovat? Děkuji!

Detail dotazu

1 odpověď

Peripetie so zenou, názor odbornikaKategorie: Nevěra a sex | 2019-04-26 00:55:09

Dobrý večer, Chcel by som Vás požiadať o názor. Slečna a ja sme sa stretávali 2-3 mesiace, intenzivny sms kontakt každý deň, prespávala u mňa. Na 3-4 stretnuti tvrdila že nikoho nema. Keď som ju chcel spoznať blizsie, tak zastavila, že má nedoriešené vzťahy s ex a že vráťme sa na začiatok a dobehnime vela rande ktoré sme preskočili. Tvrdila o ex, že majú pauzu, potom že je to ukončené a ona to nemá doriešené so sebou. Nasledne vyplynulo že okrem práce sa stretávajú aj pomimo. Za 2-3 dni od tohto zistenia povedala že sa vráti k ex. Ukončil som to s tým že nehrala fér. Po pár dňoch ma začala opat intenzívne kontaktovať. Úplne nerozumiem o čo jej ide. Aký je Váš názor prosím? Ďakujem

Detail dotazu

0 odpovědi

Emocionálna nevera??Kategorie: Nevěra a sex | 2019-04-17 07:54:07

Som vydatá 27 rokov.V lete som zistila, že môj manžel si sms s inou ženou -800 za mesiac.Prečítala som si správy, ktoré mi trhali srdce.Vravel, že o nič nejde, že sa len tak provokujú.Ich sms sa začínalo a končilo v niekoľkých prestávkach.Raz to skočila ona a raz on.O ich komunikácii mi začal hovoriť ako o priateľstve dokonca akože brat a sestra.A teraz si nosí mobil všade, na záchod, do kúpelne a keď spí schováva ho pod rôzne veci,to ma desí.Ak by to bolo iba brat a sestra prečo sa skrýva?Povedal, že sa potrebujú ale nikdy k ničomu medzi nimi nedôjde.Mňa miluje a verím tomu, ale ona nemá doma muža a myslí stále na môjho muža.Píše mu keď ide spať,keď vstane a z toho mám strach a bolí to.

Detail dotazu

1 odpověď

DotazKategorie: Nevěra a sex | 2019-04-16 11:54:19

Dobrý den,nahodou jsem přišel na to, že si manželka dopisuje s nějakým jiným mužem (mladším) a posílá mu své fotky.Možná se s ním i sešla. Jsme spolu 11 let a máme 2 děti.Nechci na ni hned zaútočit, protože je na invalidním důchodě s diagnozou bipolarní porucha. Chtěl bych to řešit, ale nevím jak na to. Děkuji Dušan

Detail dotazu

1 odpověď

Nevěra - (oboustraná ?)Kategorie: Nevěra a sex | 2019-04-16 07:33:23

Dobrý den, mám jistý zřejmě dost specifický problém. S manželkou jsme nedávno oslavili 5 výročí svatby. Jsem bisexuál a manželka to ví, ale slíbil jsem jí že s muži nic mít nebudu. Bohužel to bylo silnější než já a mám již 3 měsíce milence. Manželka o něm neví. Včera , ale manželce na telefon přišla smska a já si jí přečetl. Děláme to takhle běžně. Zjistil jsem, že manželka je mi tak měsíc nevěrná s jistým mužem. Problém ovšem nastal, že onen milenec je i můj milenec. Tudíž je to ta samá osoba. Odhalit to by znamenalo možný konec manželství, ale defakto i konec jednoho mileneckého vztahu. Zároveň nemůžu ukončit nevěru, jelikož by stejně pokračovala na druhé straně. Prosím o pomoc a soucit .

Detail dotazu

1 odpověď

Nevěra?Kategorie: Nevěra a sex | 2019-04-11 09:01:00

Jsme spolu pul roku a před naším vztahem jsem se vyspala s jeho kamarádem, ma deprese a chce náš vztah ukončit, vrátila bych to zpět kdybych mohla, ale nejde to. Ráda bych zažádala o radu. Napadlo mě, že by se vyspal s jinou nebo nějaká poradna. Nevím jak bych to zvladala. Ale pokud to pomůže ráda to obětuji.

Detail dotazu

1 odpověď

Sledování 18 stránekKategorie: Nevěra a sex | 2019-04-09 19:43:54

Dobrý den, rada bych se zeptala, zda je normální, když je můj přítel dle jeho semnou spokojen (i v sexuálním životě) a sleduje neustále porno stránky a likuje, sleduje fotky nahých ženských a mě samotné vyčítá když jsi udelam srandu ze se na mě podíval muž. Jak se ho mam nenápadně zeptat zda to sleduje (ikdyz vim ze ano) aby mi odpověděl a nebo jak docílit jeho odpovědi proc to dělá,rikal ze mu ve vztahu nic nechybí.. ale i tak denodenně se dívá na jiné a uspokojuje se nad nimi. Popřípadně, jak ho přijmout aby si uvědomil že mi to může vadit a sám přestal

Detail dotazu

1 odpověď