opakovaná nevěra, odchod manžela k milence

Dobrý den potřebovala bych asi jen ujistit, že jsem udělala správné rozhodnutí. S manželem jsme žili od našich 18 let a je to už 28 let. Prošli jsme si dobrým i zlým,máme 2 hodné dcery. Když už jsme si měli začít konečně užívat,manžel si našel zálibu v cizích ženách.Před 6 lety přišla 1.nevěra,po ní další,hledání v seznamkách na netu,mezi klientkami,známými i neznámými.Když jsem přišla na jeho další vážný paralelní vztah,došla mi trpělivost a donutila ho k odchodu.Takže teď žije můj muž s cizí ženou (vdanou) v jejím domě s jejími dcerami a užívá si nový život,zatímco já se starám o náš dům a naše dcery.Občas chce vše vrátit zpět a neumí pochopit,že ho už nechci.Je rozvod jediné řešení?

2 komentáře u „opakovaná nevěra, odchod manžela k milence

  Karel Chába Duben 5, 2013

  Dobrý den, ne, rozvod je až tím posledním řešením. Nicméně pokud byste se chtěli k sobě vrátit, tak musíte splnit zásadní předpoklad: vztah přebudovat. Přestavba bude ale náročná na čas a energii. Navíc nikde nemáte záruku, že se to povede, že budete oba opravdu bojovat se vším, co je k tomu nutné. Doporučuji začít tímto článkem. Pokud se rozhodnete, že to zkusit chcete, tak v článku najdete odkazy na další články, které vám dají návod, co máte udělat. http://www.partnerske-vztahy.eu/jaky-udelat-prvni-krok-kdyz-nastane-krize-vztahu/
   Pavla Duben 5, 2013

   Děkuji za odpověď,ale na dotaz bylo málo prostoru.Myslím,že manžel se k lepšímu už nezmění.
   Po 1.nevěře se kál,omlouval se,všeho litoval.Do poradny ale odmítl jít,šla jsem sama.Hodně pil,byl pak často agresivní,došlo na sprosté urážky,dokonce i násilí.A stále hledal další ženy.Nepřestal ani teď,když má vedle sebe novou mladou ženu.Říká,že mě má stále rád,prý neví,proč jsme to nechali zajít až sem.Když říká,že by to chtěl vrátit a žít zase s námi,jako důvod uvádí dcery.Ne mě.Dcery jsou dospělé..Milenku vodí do společnosti,do svojí rodiny,vzal na hory její dceru s našimi.Pro mě už není cesta zpět.Ale těžko se s tím po těch letech a v mém věku smiřuji.Nevím najednou,jak dál.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Odesláním komentáře souhlasíte se zasíláním elektronických novinek. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

* povinný údaj