Partnerské vztahy

Udržet si harmonický partnerský vztah vyžaduje úsilí

Partnerské vztahy jsou zdrojem mnoha šťastných chvil, ale také mnoha nepříjemných problémů a krizí. Udržovat fungující partnerské vztahy rozhodně není nic jednoduchého a často to dá člověku pořádně zabrat. Aby váš vztah dobře a dlouho fungoval, je důležité nepolevovat a stále pracovat na dvou pilířích spokojeného vztahu - komunikaci a potřebách.

Základ spokojeného vztahu

Chcete si vybudovat a udržet harmonický partnerský vztah? Pomohu vám!

Všechny partnerské vztahy jsou naprosto unikátní, proto k nim vždy také tak přistupuji a řeším problémy individuálně. Pomohu najít silné stránky vašeho partnerského vztahu a naopak kde jsou ve vašem partnerském vztahu slabší články, na kterých je potřeba zapracovat. Máte-li obavy o svůj partnerský vztah a chcete-li se dozvědět, co můžete pro svůj vztah udělat, kontaktujte mě. Rád vám pomohu.

Hádky a krize vztahu

Krize vztahu bohužel k partnerským vztahům patří. Ne vždy se vám s partnerem podaří na všem domluvit a vše hned vyřešit k oboustranné spokojenosti. Společné překonávání problémů ale utužuje partnerství a pomáhá budovat vzájemný respekt a důvěru.

Jak poznat krizi vztahu

Jsou ve vašem vztahu hádky na denním pořádku? Pomohu vám je odbourat!

Pokud vám hádky s partnerem nedávají spát, nevíte si rady, jak úspěšně překonat krizi vztahu, kontaktujte mě. Společně se dobereme až k samotnému jádru krize vztahu a pomohu vám nalézt takové řešení, které krizi úspěšně zažehná, a vy budete opět žít spokojeně.

Nevěra a jak se s ní vyrovnat

S nevěrou má bohužel zkušenost mnoho lidí a řešení není nikdy jednoduché. Nevěra po sobě často zanechává jizvy na duši po celý zbytek života a není lehké se s ní vyrovnat.

Jak se vyrovnat s nevěrou

Nevíte, jak se vyrovnat s nevěrou? Pomohu vám!

Nevěra je nezáviděníhodný stav a nacházíte-li se v situaci, kdy už si říkáte „Rozvod, ano nebo ne?“, pak je skutečně na čase vyhledat pomoc. Popovídat si s někým, kdo vám pomocí vašeho potenciálu pomůže se s nevěrou vyrovnat. Pomohu vám toto obtížné období překonat tím, že si definujete nové cíle. Neváhejte mě kontaktovat.

Rozchod s partnerem

Rozchod s partnerem je vždy velice nepříjemná záležitost, která přináší velké množství negativních emocí najednou. Málokdo se umí snadno a rychle vyrovnat s rozchodem, proto se rozhodně nemáte zač stydět, pokud rozchod s partnerem snášíte velice špatně.

Jak se vyrovnat s rozchodem

Nevíte, jak se vyrovnat s rozchodem? Pomohu vám!

Rád vám v této těžké chvíli pomohu. Popovídáme si o tom, co vy chcete od vztahu a jak do toho všeho zapadal či nezapadal váš bývalý partner. Nakonec třeba zjistíte, že to skutečně nebyla ta pravá osoba pro vás a je lepší tento rozchod s partnerem hodit za hlavu. Rozchod s partnerem může být právě to, co jste potřebovali, abyste nastartovali novou a spokojenější etapu vašeho života. Pomohu vám nalézt dostatek síly jít dál a vést opět šťastný a spokojený život.

Rozvod, ano nebo ne?

Jsou problémy ve vašem manželství tak hluboké, že již zvažujete otázku: „Rozvod, ano nebo ne?“. Již máte všech těch vleklých krizí plné zuby a nevíte, zda chcete dál zůstávat v manželském svazku? Rozvod, ano nebo ne?

Kdy se rozvést

Pomohu vám s rozhodnutím, zda zvolit rozvod nebo ne

Pomohu vám dobrat se té správné odpovědi právě pro vaši situaci. Zvážíme všechna pro a proti, podrobně společně prozkoumáme všechny okolnosti a vy se dozvíte, zda byste se měli snažit manželství ještě zachránit nebo zda byste za ním měli raději udělat tlustou čáru a jít životem dál. Konečně budete znát odpověď na tu nepříjemnou otázku, rozvod ano nebo ne. Ať už se rozhodnete zůstat v manželství nebo ne, získáte sebedůvěru a sílu opět vést šťastný život.

Novinky
na váš e-mail.:

Jak zvládat partnerské vztahy

Informace o zpracování osobních údajů
Zadat váš email

Zaslat na email

vytisknout