pomoc

Poradte mi prosim, neviem ako mam nadviazat kontakt s mojim byvalim priatelom a neviem ani ako mu mam povedat ze aj po tom co nie som s nim k nemu este stale nieco citim a rada by som sa k nemu aj vratila. len neviem ako on na to zareaguje, toho sa bojim najviac

4 komentáře u „pomoc

  Karel Chába Květen 15, 2011

  Dobrý den, doporučuji upřímnost. Řekněte co cítíte a co by jste chtěla. Jak bude reagovat to opravdu nemohu vědět, nicméně pokud ho chcete nazpátky, tak mu to říct musíte.
   Anonym Květen 15, 2011

   a ked som sa dozvedela ze je vo vztahu aj tak mu to mam poved?
  Anonym Květen 15, 2011

  chcela by som sa opytat aj na vztah taky, ze sa partneri aj viac krat uz rozisli a dali sa zas dohromady. moze to fungovat aj dalej,ked jeden z partnerov vkuse na to mysli a boji sa toho aby sa to uz nezopakovalo?
  Karel Chába Květen 19, 2011

  …není nic špatného na tom, když mu to řeknete i když má vztah. Je to na něm a jeho rozhodnutí. Třeba je s jinou jen proto, že nemůže být s vámi. Může, pokud odstraníte příčiny vašich předešlých rozchodů.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.