Chybi mi

Nas rozvod probehl v v roce 2015. Myslel ,ze ho uz nechci.Byla v tom žena, pry jen kamaradka. I kdyz jsem nechtela zadost jsem podala. Stale bydlíme spolu. Se sexem nebyl problém. Vypadalo to na dobre cest,ale pred 2 měsíci mi rekl ze je konec ,at se s tim smirim. Citila jsem , ze se neco deje a tak mi to rekl , asi abych mu uz dala pokoj.Ma me rad ,ale pry uz me nemiluje. To vim od dcery. Je v tom asi kolegyne 33let. On ale nevi ,ze to vim.kdyz se ho zeptam ,jestli ma zenskou,tak mi řekne ,co blbnu. mu je 53 a me 44. Vzdycky zarlil on na me a ted je to obracene. Chci ho zpátky ale nevím, co delat. Pusa i sex obcas je. Moc me to trápí.

2 komentáře u „Chybi mi

  Karel Chába Říjen 24, 2017

  Dobrý den, využijte toho, že spolu bydlíte. Netlačte na něho, dejte mu čas a prostor. Nicméně s ním nenásilně fungujte.
   Jitka Zelingerová Říjen 24, 2017

   Děkuji za odpověd . Pokusím se řídit Vaší radou. Pokusím se netlačit,i když jsou chvíle,kdy mi je opravdu hodně těžko a už jsem dokonce zvažovala,že se budu muset i se synem odstěhovat. Je hodně odtažitý,přímo studený. (před rozvodem to vyčítal on mě)Povídat si moc nechce a už vůbec nechce řešit,co bude dál. Prý neví.
   Jen mi řekl,že si myslel že to půjde,ale prý to nemělo tu“ šťávu“. Nevím ,kde se stala chyba. Já se snažila ,ale on byl takovy citově chladný.Ale ještě o prázdninách jsme spolu všude jezdili a planovali budoucnoust. nevím,jak dlouho to může trvat.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů