Jak ve vztahu prosadit normálnost? aniž by to těhotnou partnerku rozhněvalo a kde nalézt míru, co všechno si nechat líbit, když je žena v těhotenství náladová?

Dobrý den,těhotnou přítelkyni rozčílilo, když jsem se podivil nad tím,že při úklidu v bytě používá vodu z vany po koupeli 8 leté dcery, prý aby šetřila vodou, že to tak vídávala v dětství.Řekl jsem ji v klidu, ale rozhodně, že si nemyslím, že je to normální a hygienické a že se mi takový způsob mytí v bytě, použitou vodou z koupele i přes to, že do ní nalije přípravek na čištění, nelíbí. Následoval velký výbuch emoci a urážek z její strany, že z ní dělám špindíru, a že způsob jejího mytí je v rodinách normální, a že je těhotná, skáčou ji emoce a že ji prudím. Co dělat v takové situaci, když je konfrontace s těhotnou přítelkyní? Je lepší ustoupit, nebo trvat na svém pojetí normálnosti? děkuji

1 komentář u „Jak ve vztahu prosadit normálnost? aniž by to těhotnou partnerku rozhněvalo a kde nalézt míru, co všechno si nechat líbit, když je žena v těhotenství náladová?

    Karel Chába Září 18, 2017

    Dobrý den, zaprvé jak píšete „trvat na svém pojetí normálnosti“ je opravdu normální jen pro vás. Nejde o to, co je normální pro jednoho, nicméně o to, na čem je dvojice schopna a ochotna se dohodnout. Nejde o pravdu, nicméně o kompromis. Druhá věc je, že byste teď měl dávat přednost paní, protože to opravdu emočně nemá vůbec lehké.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů