Krizová situace

Dobrý den, máme s přítelem krizi, už se přibližně 4 měsíce hádáme. Jsou to opravdu velké hádky, jde i o vyčítání si věcí a podobně. Jsem psychicky moc vyčerpaná a přítel určitě také, protože je to opravdu náročné. Nevím si rady, jak nám pomoct našemu vztahu. Nevím jestli to má cenu, ale jen tak se toho vztahu nevzdám, protože mi na něm opravdu záleží. Děkuji za odpověď, Drapaková

1 komentář u „Krizová situace

    Karel Chába Prosinec 15, 2017

    Dobrý den, pokud se zatím nechcete vztahu vzdát, tak pro vás cenu má a vydržte. Zastavte krizi tak, že si oba řeknete, že chcete krizi vyřešit. To je základ. Následuje dohoda o tom, co v rámci prvních týdnů každý z vás potřebuje, abyste propad situace zastavili, udrželi klid a byli ochotní s druhým spolupracovat. Tedy neřešíte vše, co vám vadí, ale jen to, co teď potřebuje každý z vás na uklidnění emocí. Až se emoce uklidní, naučte se to, co popisuji v článcích, ke kterým přikládám odkazy:
    https://www.partnerske-vztahy.eu/partnerska-dohoda/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/proc-by-mel-mit-kazdy-vztah-pravidla-komunikace/.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů