Nové zaměstnání

Dobrý den.Můj manžel značně povýšil v zaměstnání. Dostal služební vůz ,mobil,počítač. Přestal doma komunikovat. Řekla jsem si že to bude chvíli trvat než se zabehneme. Ale on mi stále něco vyčítá, přikazuje obklopí se přáteli začal s nimi chodit střílet, chodit do posilovny a rodiny si nevšímá. Přijde domů z práce lehne si a spí. Nají se a jde spát. Takto celý týden. O víkendu se věnuje kamarádům. Už nevím co mám dělat. Ať udělám co udělám porad je všechno špatně. Stále mi dává najevo ze on má peníze a já jsem jen dělnice. Prosím poraďte mi.

2 komentáře u „Nové zaměstnání

    Karel Chába Listopad 14, 2017

    Dobrý den, není jiné cesty, než že oba budete o problému komunikovat. Zkuste mu tedy napsat e-mail. V psaní mu popište, jak se cítíte, co prožíváte, jaké máte myšlenky. Nicméně pište to vše jen o sobě. V žádném případě ho neobviňuje, neútočte na něj. Požádejte ho, abyste se tím, co vás trápí, začali zabývat. Napište to tak, že to není o tom, že on dělá něco špatně, ale tak, že přirozeně oba vidí jednu věc jinak a že si o tom přejete mluvit a hledat kompromis
      Marcela Listopad 14, 2017

      Dobrý den. Děkuji za radu. Zkusím to napsat. Již jsem to jednou udělala ale k ničemu to nevedlo. Finální odpověď byla, že za všechno vlastně může on.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů