Problém s chováním partnera, nemůžu ho nikam vzít, je to buď problém, nebo to zkazí a je protivnej, mám strach ztratím známé, já miluju lidi, on ne jen v hospodě.

Dobrý den, Cokoliv po part. chci je to problém. Např.jedeme na oslavu k rodičům, jen potřebuju klid a partnera jen zajímá jak to bude podle něho a jak tam budeme dlouho a radí, co mám dělat a klade si podmínky na vánoce budu s dcerou a on se synem a s matkou, řekla jsem mu, že je pozvu k nám, nebo budeme u nich, jenže dcera má štěňátko, nebydlí u mě, ale s přítelem, na štědrý den, jdou k rodičům.. Je zase problém zase nesnese štěňátko, když dcera 23 přijde k nám, klade mi podmínky jak se bude chovat atd. Takže budem každý sám.Přitom byt je můj je u mě 14 dní a jinak má střídavku s 18 synem, chtěla jsem s ním bydlet, ted to pry nejde, rád často zajde do hospody. Nejradši by byl doma..

1 komentář u „Problém s chováním partnera, nemůžu ho nikam vzít, je to buď problém, nebo to zkazí a je protivnej, mám strach ztratím známé, já miluju lidi, on ne jen v hospodě.


Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů