Rozchod

Dobrý den. Tři měsíce jsme byli s přítelem opravdu šťastní a neřešili jsme žádný problém. Oba jsme vztah brali opravdu vážně. Najednou ze dne na den se mi začal vyhýbat a objasnil mi to tím, že se něco stalo a on to nedokáže vysvětlit a že zřejmě je to strach ze vztahu. Myslel si, že to bude dobré, ale nedokáže to. Jen mě zajímá, co se najednou stalo. Ten vztah nám mohl každý závidět. Sám říkal, jak je to úžasné a jak mě miluje. Nechápu to.

4 komentáře u „Rozchod

  Karel Chába Únor 6, 2018

  Dobrý den, jsou lidé, kteří na jednu stranu vztah moc chtějí a na druhou se vztahu bojí. Respektive se bojí zranění, která někdy blízký vztah přináší. Ve většině případů se tyto problémy odvíjí už od dětství z primární rodiny a nejlépe se řeší terapií. Bohužel mnoho lidí si myslí, že to vyřeší rozchodem a změnou partnera.
   Aneta Únor 6, 2018

   Jelikož kamarádovi řekl, že to úplně neskončil. A uznal, že by byla škoda zahodit takový krásný vztah. Myslíte, že by si mohl za nějakou dobu utřídit myšlenky, a nakonec se ke mně vrátit? Myslíte, že má cenu na něj čekat? Čekala bych klidně věčnost.
    Karel Chába Únor 6, 2018

    …myslím, že i když se vrátí vše se bude brzy opakovat.
     Aneta Únor 6, 2018

     Jde o to, že když si k sobě nastěhoval bývalou přítelkyni. Měli společnou domácnost a pak s ním přestala komunikovat a po půl roce od té chvíle, kdy přestali komunikovat, to ukončil. Teď je v té situaci, že nechce aby se to takhle pokazilo i se mnou, tak si vzal čas na přemýšlení. On prostě jenom nechce nikam spěchat a už vůbec ne se společným bydlením. Já na něj tlačit také nechci, vyhovuje mi to tak, jak to bylo. Takže si úplně nemyslím, že je úplný konec. Ráda bych si o tom s ním promluvila, můžeme to vzít za jiný konec. Jen ho chci teď nechat, ať se s tím popere sám.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů