Rozchod

Dobrý den, mám docela problém. Rozešla se se mnou moje o 8 let starší přítelkyně. Rozchod opravdu těžko nesu protože jí stále miluju. Jenže už má někoho jiného a je prý šťastná. Nemůžu to pořád překousnout že někoho má ale musím jí nechat jít pořád na ní myslím a nedokážu na ní zapomenout. Začali jsme hrozně rychle ona byla ve vztahu 15 let a nebyla šťastná a poznali jsme se přes kolegyni v práci. No asi po měsíci konverzací u mě byla víkend. Jenže její přítel měl strach a ona mu lhala že prý spí u kamarádky z jogy. Po pár měsících se chtěla se mnou rozejít.Vzal jsem ji na dovolenou i na služební cestu a stejně mi řekla potom, že je konec že jsem nevyzrálý a moc upnutý na ní a že žárlím.

2 komentáře u „Rozchod

    Karel Chába Březen 5, 2018

    Dobrý den, bohužel nevím, na co přesně se ptáte. Nicméně byste si měl uvědomit, že vaše přítelkyně vstupuje z jednoho vztahu do druhého, aniž by si vyřešila v sobě vztah předchozí. To ukazuje na nějakou osobností nevyrovnanost. Takto se bude chovat stále a myslím si, že jste nebyl její první milenec. Váš vztah neměl moc šancí na dlouhé trvání a nebudou je mít ani její další vztahy.
    Patrik Březen 6, 2018

    Po třech týdnech se ke mě vrátila ale stále bydlela u svého bývalého přítele prý že byly jen kamarádi a že nic spolu nemají. Jenže já to nemohl překousnout tak jsem trochu tlačil na naše společné bydlení a ona mi po roce a půl řekla že mě nemiluje že miluje jen ty pocity co jí dávám. Tak jsme se domluvily že se budeme scházet kvůli sexu to nám vydrželo tak 4 měsíce a potom se z někým seznámila asi o tři roky starším mužem a chtěla se mnou ukončit kontakt. Jediné co mi dala byl sex na rozloučenou po domluvě a za měsíc už s nim začala chodit. Jenže já jsem pořad dělal ústupky kvůli ní a jejímu bývalému.Teď mam debky myslím pořád na ní dokonce se mi o ní i zdá nemůžu si najít nikoho jiného.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů