Rozvod

Zdravím, s manželem jsme 20 let. Máme 2 děti. 15 a 19 let. Manžel je podnikatel a tak většinou nebyl doma, já chodila do prace a starala se o rodinu a vše potřebné . Měl své koníčky a kamarády a poslední dobou má i milenku . Kvůli , které jak tvrdil, ze nemá a rozvádět se nechce, před Vánocemi mu zemřel otec a názor změnil . Chce se rozvést, ale až za rok. Začal mě úplně ignorovat . Hádky před tím byly, o děti se moc nezajímal , měl za to, ze když vydělává , ze jsme spokojeni. On si užíval bez nás,ale nám chyběl. Chybí mi i teď, rozvést se nechci, nevím co dělat. Komunikace vazla již před tím, ale teď nemluví vůbec . S dětmi málo . Jak se k němu chovat? Je naštvaný , ať udělám cokoliv.

5 komentářů u „Rozvod

  Karel Chába Únor 20, 2018

  Dobrý den, v tento moment, s ohledem na jeho stav, bude nejlepší ho nechat. Dejte mu čas a prostor (ostatně, tak jako do teď) a buďte trpělivá. Dívejte se na něho jako na „nemocného“ a zkuste chápat, že neví, co chce. V těchto situacích opravdu není pro mnohé z nás jednoduché se v sobě vyznat. Maximálně bych tomu dal rok, více ne.
   Pája Březen 17, 2018

   Dobrý den, děkuji za odpověď, ale situace doma je vážně nepříjemná. Snažím se být v klidu. Ale moc to nezabírá a mě to ničí .Když vás někdo úplně přehlíží , je to hrozné, ponižující . Když jsem to začala dělat taky , protože snaha bavit se s nim – neodpovídal -byla jsem špatná v obouch případech snažení . Co dělat ?
    Karel Chába Březen 17, 2018

    …poradil jsem vám. Také jsem psal o trpělivosti. Něco musíte bohužel vydržet. Přečtěte si znova, co jsem psal poprvé.
     Pája Březen 21, 2018

     Zdravím , jenže já zjistila a byl i viden s mladou slečnou na výletě . Tak co teď ? Co dělat ? Trvá to asi už déle , tohle výletování, tušila jsem to z jeho změny v chování již delší dobu.
      Karel Chába Březen 21, 2018

      Dobrý den, z pochopitelných důvodů nemohu opakovaně reagovat na Váš dotaz. Po každé mé odpovědi nejspíše budou následovat další Vaše dotazy a tak to půjde dál a dál. Online poradna je jen obecně návodná, ukazuje směr. Váš problém nevznikl přes noc a nemůžete si myslet, že ho vyřešíte jen tak jednoduše (i když bych Vám to samozřejmě přál). Pokud chcete svůj problém opravdu řešit, využijte, prosím, této služby – https://www.partnerske-vztahy.eu/konzultace/pisemna-konzultace/. Detailně Vám popíši, co máte krok po kroku dělat, a vysvětlím Vám, proč jste se do situace dostali, abyste to už neopakovali.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů