Poraďte

Dobrý den, už nevím co bych měla dělat. S přítelem jsme spolu rok a půl. Jde o to, že mně stačí milování jednou za čas,on chce skoro pořád. Snažím se mu vyhovět, když jsme spolu má to jednou, dvakrát denně…někdy i třikrát, já na to tak často chuť nemám a už mi dělá problém se do toho přinutit. Dávám mu to co chce, aby mi nic nevyčítal, jenže teď po mně ještě chce abych po něm vyjížděla, jenže já se k tomu nemůžu přemoct. Vždy když jsem mu řekla že se nechci milovat, bylo mi to vyčítáno. Vyčítal mi, že jsem ostatním partnerům dávala víc, dokonce mě nazval děvkou. Snažila jsem se mu říct, že to tak často nepotřebuji a že když mu vyhovím, mohl by mi i občas vyhovět on. Nejdřív jsme se nějak domluvili, ale jakmile přišlo na milování a já nechtěla, hned mi to začal vyčítat, urážet a všechno na čem jsme se domluvili zapomněl. Zrovna dneska ráno jsem po něm nevyjela, jak ode mě čekal….samozřejmě mi začal všechno vyčítat, že bývalým jsem davala víc, snažila se atd. Samozřejmě to není pravda, ale mně nevěří. Tak jsem mu řekla, když takovým kecům věříš, ať se sebere a odejde a taky odešel. Snažila jsem se, ale za ten rok co je mi furt jen vyčítáno a ponižováno už prostě nemůžu a nemůžu být s někým kdo mi říká děvko a nevěří mi. Hrozně mě odradilo to, že něco musím, že ode mě něco čeká a když to nesplním, tak mi to dá vyžrat, je to normální? Dokáže se takový člověk vůbec změnit?

3 komentáře u „Poraďte

  Karel Chába Červenec 18, 2011

  Dobrý den, v takto vypjatém období by se sex měl řídit podle toho partnera, který chce méně. Je to ale jen na přechodnou dobu. Z dlouhodobého horizontu je nezbytné se domluvit na kompromisu a snažit se ho dodržovat. Nicméně ani dohoda, kterou budete oba dodržovat nemusí nic řešit, neb dlouhodobá frustrace ze sexu vede ke krizím vztahu. Je možné, že si nevyhovuje po stránce sexu tak, že s spolu nemůžete žít, to se prostě stává.
  Co je to normální? Pokud se k vám partner chová tak, že vám to nevyhovuje, tak předpokládám, že to pro vás normální není. Ano, změnit se může, ale to by musel chtít, musel by si uvědomit, že něco co dělá vám nevyhovuje.
  Anonym Červenec 18, 2011

  Děkuji Vám za odpověď, snad to pomůže.

  Chtěla jsem se ještě zeptat, cena Vašeho kurzu 1400Kč platí pouze pro jednu osobu nebo pro dva jako pár?
  Děkuji.

  Karel Chába Červenec 19, 2011

  ….pro jednoho. Věřte ale, že je to nulová investice za to, co můžete dlouhodobě získat v tomto anebo budoucím vztahu. Komunikace je základní stavební kámen vztahu.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů