přišla jsem na mužovu déle trvající nevěru. ukončil to a vrátil se zpět

po čase odjel s kolegou na hory,že si potřebuje vyčistit hlavu. ale paradox je,že tam tu už zavrhl a asi mu do hlavy přišlo další pokušení v kamošce co tam byla s nima na horách. možná že je to jen moje doměnka, ale nevím mám se bát. jsem s ním 38 let a stále ho miluji. moc se trápím je mi 53 let a jemu 55. tvrdí že mě má rád ale kdykoliv pojede na hory mám strach. Máme 3 děti dospělé ty chtěj abych od něj odešla ale já ho miluji jak na začátku. společný sex máme úžasný.

4 komentáře u „přišla jsem na mužovu déle trvající nevěru. ukončil to a vrátil se zpět

  Karel Chába Srpen 25, 2011

  Dobrý den, asi mu do hlavy přišla kamarádka? Tedy vy víte, že vás podvedl? Je velký rozdíl mezi tím, že víte o nevěře a pak je nutné řešit jaké jsou širší souvislosti a příčiny nevěry. Dle toho se pak můžete rozhodnout co dál. Nebo zda si to myslíte a možná máte problém se žárlivostí?
  Marta Tomešová Srpen 25, 2011

  Děkuji za odpověď. Dala jsem nám šanci,abychom začali znova. je to velice těžké,protože je to moc čerstvé. slíbil,že to ukočíruje (tak to pojmenoval) ale věrnost až do hrobu jak se to říká mi nemůže zaručit,protože se může stát,že může přijít někdo do koho se může jak on tak já zamilovat a bude zase problém. Tyhle slova jsem od něj nikdy neslyšela. Moc se tím trápím,jsem taková konzerva,která si myslela, že s ním budu až do smrti.Dnes je divný svět, nikdo si neváží pravé lásky,každý podvádí a lže. Mluví o tom,že je mu 55 let,že cítí,že brzy umře tak chce ještě něco urvat, chce si ještě užít. Nikdy jsem mu nic nezakazovala naopak jsem mu říkala ať si jede odpočinout. Miluje hory je horolezec. Asi vím,kde jsem udělala chybu. On jezdil do hor já k moři. Teď jsme si řekli,že budeme jezdit spolu.Samozřejmě do hor. Já jsem amatér,ale pro něj udělám všechno. Má mě v hrsti,ví že mě má jistou doma vše klape,uvařeno,uklizeno atd. Sex si chválí. ale chybí mu asi to dobrodružství. jsem tedy odkázaná na věčnou nejistotu,kdy to zase neukočíruje. rozvod nechci budu se s tím muset smířit. Jsem ve strašným stresu už jsem zhubla 20 kg. Každý kdo mne zná,říká že jsem teď kočka, ošklivá nejsem tak tomu Fakt nerozumím. O mužský bych nouzi neměla,ale já ho moc miluji jako tenkrát když jsem si ho vzala a bylo mi 17 let. To nikdo z mého okolí nechápe. Jsem zralá na Beřkovice. A ke vší té hrůze,mě čeká za měsíc velká gynekologická operace. jsem uzlíček nervů. Děkuji,že se můžu někomu svěřit,jste moje vrba. Zdravím a děkuji
  Karel Chába Srpen 26, 2011

  …..nesouhlasím s tím ,že musíte být odkázána na čekání, kdy se zase něco stane. Máte mnoho možností co můžete dělat, nicméně je přes stres, strach a negativní myšlení nevidíte. Měla by jste s ohledem na další skutečnosti které píšete určitě vyhledat pomoc a vše řešit. Věřte, že řešení vaše situace má. Jen musíte začít se základním předpokladem – řešit situaci a tím zamezit tomu, že se necháváte vláčet okolnostmi. Vezměte svůj život do svých rukou. Držím vám palce.
  Marta Tomešová Srpen 26, 2011

  moc Vám děkuji za odpověď. Pokud to okolnosti dovolí ozvu se a domluvíme osobní konzultaci. Bydlím v Mostě. Můj syn bydlí v Praze tak to s ním domluvím. Zdravím a ještě jednou děkuji.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů